giovedì 3 dicembre 2020

Horoskopi i se e enjte 3 dhjetor 2020

Horoskopi i se 03/12/2020

Dashi

Disa do të jenë në gjendje të kapërcejnë situata të vogla negative. Mos u tregoni kokëfortë me njerëzit që nuk e meritojnë vëmendjen tuaj, tani më shumë se kurrë keni nevojë për mirëkuptim, dashuri, për të mos jetuar mosmarrëveshje të padobishme.

Demi

Ju mund të ndryshoni horizonte dhe të mendoni për diçka të rëndësishme. Emocione që kthehen dhe projekte për të bërë në çift. Ata që janë shumë larg partnerit të tyre mund të gjejnë përsëri dashuri sa më shpejt të jetë e mundur dhe dita ju këshillon mirë.

Binjaket

Ditë e mirë për të zgjidhur problemet e dashurisë. Situata te mira në përgjithësi!

Gaforrja

Ju jeni paksa të zhytur në mendime për të ardhmen tuaj. Ndoshta mendimet janë shumë, përpiquni të relaksoheni.

Luani

Një ditë e bukur, relaks në punë pas disa ditësh tensioni. Në dashuri tolerancë zero! Edhe nëse jeni të ndarë, ju mund ti kujtoni ishit se kane plane, se duhet të bëjë diçka për ju.

Virgjeresha

Do të vëreni një energji të shkëlqyeshme dhe kjo natyrisht do tju ndihmojë në gjithçka, nëse doni të ndryshoni diçka mund ta bëni. Shërimi psikofizik.

Peshorja

Ju nuk mund të gjeni një stabilitet të mirë të brendshëm. Edhe nëse nuk zgjidhni çdo problem që mund të keni pasur tashmë ose do të merrni një mundësi për tu vërejtur.

Akrepi

Ditë bindëse. Ditë më të mira që vijnë edhe nëse keni ndërmend të shkoni përpara me një njeri i cili bën si një i shurdhër.

Shigjetari

Besdi gjatë kësaj dite; përpiquni të mos krijoni probleme në familje ose në punë, duhet të jemi të kujdesshëm dhe të shmangim çdo lloj polemike të padobishme.

Bricjapi

Mos shko kundër fatit, nëse diçka eshtë mbyllur do të thotë se nuk ishte më mirë. Racionaliteti nuk paguan në dashuri!

Ujori

Pasioni për gjërat që lidhen me punën, për një projekt që keni në mendje. Nëse keni ca para për të kursyer, mund të bëni edhe një investim të mirë.

Peshqit

Nëse keni një biznes të mirë dhe një marrëdhënie të mirë me disa partnerë, mund të dëshironi të flisni me të gjithë sot. Në dashuri duhet të sqaroheni, tani loja eshtë në duart tuaja.

Nessun commento:

Posta un commento