giovedì 17 dicembre 2020

Horoskopi i se e enjte 17 dhjetor 2020

Horoskopi i se 17/12/2020

Dashi

Një trazirë e veçantë eshtë në jetën tuaj. Sot mund të ketë një tension në shtëpi, për ata që janë duke pritur për një çmim të ri për punë të re ...

Demi

Gjërat që bëni mund të bëhen të rëndësishme, svoglojë mundësitë e lodhshme dhe jepeni vetes më shumë hapësirë për dashuri. Marrëveshjet që do të rishikohen.

Binjaket

Ata që kanë biznesin e tyre do të fitojnë më shumë. Mos i lini pas dore miqësitë që mund tju mbështesin. Mundësitë që paraqiten tani duhet të shfrytëzohen plotësisht.

Gaforrja

Interesat e reja të punës, lajme të këndshme. Mos shkel dorën dhe kujdes të ngjitesh kundër dikujt edhe nëse në të vërtetë ke marrë sulme nga jashtë.

Luani

Ditë e fortë, e qëndrueshme edhe me fat për ata që punojnë ose duhet të diskutojnë për një projekt. Kush eshtë vetëm tani për tani duhet të luajë ne mbrojtje.

Virgjeresha

Mundohuni të pushoni disa orë, sot ka pak agjitacion në shtëpi, mund të argumentoni edhe për arsye të parëndësishme, që lidhen me jetën e përditshme. Shmangni përplasjet, nuk ndiheni në gjendje të mirë. Ju jeni në ankth. Shtyji gjërat më të rëndësishme deri nesër, lodhja në mbrëmje.

Peshorja

Në dashuri, eshtë e kotë të bësh një zë të madh nëse ndihesh keq nëse nuk sheh kë të do! Ankimi për të kaluarën nuk ndihmon, shmang ngecjen e mendimeve dhe emocioneve, mendoni te reja.

Akrepi

Ju mendoni shumë për punën dhe paratë dhe kjo mund të largojë nga dashuria ose ti errësojë mendimet tuaja. Jini më pozitivë pavarësisht nga pasiguritë.

Shigjetari

Ndryshimet në punë sjellin dyshime. Mund të të marrë malli për dikë nëse ka pasur një ndarje.

Bricjapi

Ju keni një ngarkesë të madhe të brendshme. Jeni lodhur nga te vjeterat dhe dëshironi të jetoni jetën më plotësisht, pa detyrime. Zgjidhjet që vijnë së shpejti.

Ujori

Ditë e dobishme. Eshtë një ditë e rëndësishme për të gjetur qetësinë në familje, çështjet e punës lirohen.

Peshqit

Ju jeni krijues dhe po grumbulloni mundësi të shkëlqyera karriere. Në këtë periudhë, zgjedhjet në lidhje me paratë dhe programet që do të zhvillohen janë kthyer.

Nessun commento:

Posta un commento