mercoledì 23 dicembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 23 dhjetor 2020

Horoskopi i se 23/12/2020

Dashi

Konfuzion si në shtëpi ashtu edhe në profesion. Me Peshoren dhe Binjakët sot mund të konkludoni diçka më shumë.

Demi

Ju nuk duhet të shtyni zgjedhje të rëndësishme, ditë të suksesshme për punëtorët e vetë-punësuar, vetëm disa shpenzime më shumë për buxhetin. Ata që janë kthyer nga një ndarje nuk duhet të mendojnë se dashuria nuk ekziston.

Binjaket

Mos filloni diskutime me ata që ju njohin pak, rrezikoni të bëni disa gabime. Easyshtë e lehtë të harrosh diçka, të jetosh pak për ditën, dashuritë e çuditshme.

Gaforrja

Herë pas here e humb dritën e arsyes, por eshtë një gjë karakteri, prandaj, e qetë dhe e ftohtë. Sa i përket dashurisë, ky moment eshtë për shërim.

Luani

Ndiheni të pakënaqur, ka momente në jetë kur eshtë e drejtë të përmirësohesh. Importantshtë e rëndësishme herë pas here të fikni, të relaksoheni, sa kohë nuk e keni bërë atë?

Virgjeresha

Dita në anën tuaj; keni shumë energji dhe shumë ide të mira. Angazhimi juaj në dashuri do të shërbejë për të ruajtur një mirëkuptim që ju intereson.

Peshorja

Ju duhet të ndiheni të ngazëllyer, veçanërisht të dashuruar, ose të gatshëm për ta kaluar këtë ditë më argëtuese dhe të këndshme. Eshtë e rëndësishme të shmangni grindjet me një shef, ditë e shurdhër në mbrëmje.

Akrepi

Ju do të zgjidhni problemet personale, por ndonjëherë ju duhet të impononi vullnetin tuaj. Problemi eshtë se për ca kohë tani as nuk dini se në cilën rrugë duhet të shkoni!

Shigjetari

Ju jeni pak nervoz dhe do të debatoni me partnerët dhe bashkëpunëtorët. Nëse ka fëmijë, dialogu duhet të rikuperohet.

Bricjapi

Sot, nëse keni të bëni me të dashurit tuaj ose kolegët që nuk janë në anën tuaj, nuk përjashtoj disa momente zemërimi. Këtë mbrëmje mund të lindë një tension i vogël.

Ujori

Ditë e shkëlqyeshme si protagonist, nëse keni një rol drejtues ose në çdo rast duhet të vendosni gjëra të rëndësishme, eshtë koha e duhur.

Peshqit

Ata që kanë filluar kohët e fundit një projekt të ri mund të jenë entuziastë, por edhe pak të shqetësuar sepse shpenzimet tejkalojnë të ardhurat. Marrëdhënie paksa e paqartë me Dashin dhe Luanin.

Nessun commento:

Posta un commento