giovedì 24 dicembre 2020

Horoskopi i se e enjte 24 dhjetor 2020

Horoskopi i se 24/12/2020

Dashi

Nëse keni dyshime, e keni gabim sepse periudha e ardhshme do të jetë një nga konfirmimet, për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë, gjithçka eshtë e mundur. Dashuria: Nëse ka pasur një moment shqetësimi, një Peshore mund tju ndihmojë.

Demi

Për çifte që kanë përjetuar shqetësime të forta gjatë muajve të fundit, kjo ditë mund të sjellë një stuhi të vogël ose të madhe. Mos e teproni me polemikat, problemi eshtë që ju duket se nuk fitoni aq sa dëshironi ...

Binjaket

Ditë nervoze për arsye të ndryshme, shumë gjëra për të bërë. Trajtoni inflamacionin ose shqetësimin.

Gaforrja

Një ditë e një angazhimi të madh me forcë të madhe. Ndryshimet për disa radikalë.

Luani

Disponueshmëria juaj lehtëson dashurine dhe miqësitë. Duhet pak durim, por dita është e mire.

Virgjeresha

Përkundër gjithçkaje ju ndjeni një aluzion të agjitacionit tek ju. Në dashuri duhet shumë maturi, ndiheni larg dikujt edhe nëse jetoni me të.

Peshorja

Moment i veçantë në jetën tuaj kur jo gjithçka eshtë e qartë. Në dashuri, duke lënë mënjanë çdo hutim, do të keni mundësinë të përjetoni situata më të mira. Disa dashuri kanë filluar një fazë rishikimi ... tani unë vendos rregullat.

Akrepi

Dita e tensionit dhe nuk do të jetë e lehtë të kuptohet se sa do të "mbani lart". Eshtë e lehtë për ju të bini në konflikt edhe me veten tuaj, ndonjëherë flisni shumë dhe pastaj pendoheni ...

Shigjetari

Kërkon sqarime dhe propozime dashurie, veçanërisht në këto ditë shumë të veçanta, sot nuk mungon as forca dhe pasioni. Në këtë periudhë gjëja e rëndësishme eshtë të gjesh një marrëveshje të mirë me veten, trupi juaj provohet ...

Bricjapi

Dita e plotë të tensioneve në një nivel emocional. Ndjenja ka të ngjarë të zërë mendimet tuaja.

Ujori

Vullneti i mirë kthehet. Ndonjëherë do të ishte e dobishme të dëgjoni mendimin e të tjerëve.

Peshqit

Disa kujtime janë ende të gjalla në zemrën tuaj, por ju nuk keni pse të mendoni për të kaluarën, veçanërisht nëse përfshin një zhgënjim në dashuri. Lodhje në këmbë, edhe trupi...

Nessun commento:

Posta un commento