martedì 22 dicembre 2020

Horoskopi i se e martë 22 dhjetor 2020

Horoskopi i se 22/12/2020

Dashi

Ditë që lindi me ca hutim. Në dashuri një konfuzion i vogël

Demi

Maturia dhe diplomacia në punë do tju ndihmojnë të përfitoni sa më shumë nga ajo. Kini kujdes se çfarë bëni!

Binjaket

Shqetësimet e vogla sezonale nuk ju lejojnë të jepni më të mirën tuaj. Ju do të doni të ndryshoni, por është dikush që ju pengon.

Gaforrja

Këto ditë është pak e vështirë të mbash të gjitha përgjegjësitë që ke ngarkuar në kohët e fundit, pa pasur ndonjë dyshim të vogël. Disa shqetësime në punë me një njeri të shenjës së Luanit ose Ujorit mund tju ​​japin një kohë të vështirë.

Luani

Fati ju arrin papritur. Marrëdhëniet e lehta me Ujorin nënshkruajnë dyshime me Virgjëreshën.

Virgjeresha

Një i afërm ose një njeri i familjes tuaj do tju kërkojë, është një ditë që sjell më shumë qetësi dhe periudha rezulton të jetë shumë intriguese për ata që kërkojnë dashuri.

Peshorja

Angazhime të reja jashtëzakonisht të rënda pune, por të frytshme me kalimin e kohës. Dashuria paksa e nënshtruar.

Akrepi

Situata e përgjithshme është në anën tuaj. Në dashuri dikush do tju kërkojë.

Shigjetari

Nëse keni punuar kohët e fundit në një projekt të ri, është normale të ndiheni të lodhur, sepse nuk delegoni kurrë asgjë. Vëmendje sonte sepse në dashuri mund të ketë edhe disa divergjenca.

Bricjapi

Mëngjesi funksionon më mirë dhe dikush po përpiqet gjithashtu të shërohet ekonomikisht. Dikush mund tju bezdisë me ankesat e tyre të vazhdueshme.

Ujori

Ata që punojnë vetë kanë mundësinë të fitojnë pak më shumë, këto janë javë interesante. E rëndësishme është që ju të kërkoni atë që dëshironi, dashurinë në shërim. Kushtojini vëmendje vetëm parave, shpenzimeve hyrëse, kurseni diçka.

Peshqit

Dita është e dobishme për punën ku dikush mund të marrë papritmas diçka më shumë ose të dëgjojë propozime të reja që vijnë. Në dashuri mund të bëni plane të rëndësishme për të ardhmen.

Nessun commento:

Posta un commento