mercoledì 2 dicembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 2 dhjetor 2020

Horoskopi i se 02/12/2020

Dashi

Sektori praktik eshtë i ndikuar mirë dhe ju mund të mbyllni marrëveshje të mira parash sot. Ata që tashmë kanë pasur një konfirmim të kohëve të fundit janë të lumtur, por ata e dinë se duhet të punojnë shumë për të mbajtur besimin me disa angazhime të rëna dakord. Dashuri në shërim.

Demi

Së shpejti duke punuar një lajm, do të jetë e nevojshme të rindizni ose modifikoni një projekt. Nëse një dashuri eshtë me të vërtetë e rëndësishme do të kuptohet në këto ditë.

Binjaket

Trueshtë e vërtetë, ju lodheni, por të paktën keni një kokë që nuk mendon për shumë probleme, me pak fjalë, këto ditë duhet të dilni jashtë. Biznesi i papërfunduar sjell ankth.

Gaforrja

Kjo ditë eshtë pak e veçantë në dashuri qëndroni larg ndërlikimeve. Në punë, eksperimentet e reja janë të lodhshme, por premtuese.

Luani

Njoftohet një ndryshim i madh dhe gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyeshme. Emocionet mund të bëhen të rëndësishme dhe ju vetë, së shpejti, mund të merrni konfirmim.

Virgjeresha

Mos nxitni debate me njerëzit përreth jush. Mbeten shqetësime ose diskutime në shtëpi për arsye parash.

Peshorja

Ju duhet të rikuperoni energjinë, çdo herë dhe pastaj përpiquni të ndaleni për një kohë. Po mendoni të merrni qëndrime drastike me dikë që nuk ju meriton.

Akrepi

Ndonjëherë ju sulmoni partnerin tuaj pikërisht sepse e doni atë. Shkarkoni disa përgjegjësi për tu ndjerë më të lirë!

Shigjetari

Ditë të mira për të zgjidhur çështjet e pazgjidhura; nuk mund të duroni një koleg ose një mjedis të caktuar pune. Në familje do të jetë e mundur të afirmoni idetë tuaja. Jepni hapësirë të tjerëve dhe kërkoni dialog. Projektet e reja kanë lindur nën yje të mirë, por dashuria eshtë më nervoze.

Bricjapi

Ju duhet të intensifikoni kontaktet, të përpiqeni të gjeni një marrëveshje me bashkëpunëtorët ose eprorët. Nxitja gjatë gjithë ditës, por do të shihni që do të ulet.

Ujori

Dita fillon me një ingranazh më pak, ka probleme të vogla për të zgjidhur ose jeni në krizë, duke jetuar një moment tensioni. Ju mund të ndiheni pak të mërzitur, të lodhur dhe më pak të gatshëm për të përballuar të gjitha llojet e diskutimeve, por kini kujdes të mos humbni durimin.

Peshqit

Projektet e reja dhe kompanitë e reja ngrihen ngadalë, në dashuri ju mund të keni bërë tashmë kërkesa shumë specifike. Eshtë e rëndësishme të shmangni mbartjen e shumë përgjegjësive, shumë prej tyre po hedhin bast për ju!

Nessun commento:

Posta un commento