mercoledì 16 dicembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 16 dhjetor 2020

Horoskopi i se 16/12/2020

Dashi

Shmangni aktivitetet e lodhshme te trupit. Ata që kanë qenë një çift për disa kohë kanë në mendje projekte të mëdha, por duhet të kenë pranë një njeri mbështetës.

Demi

Të gjithë ata që kanë pasur dyshime të forta kthehen për të fituar. Rinovimi në punë, edhe nëse duhet të paguani një gjobë të vogël ose ishte e nevojshme të mos rinovoni një marrëveshje.

Binjaket

Më shumë sesa të sulmosh tani duhet të ndërmjetësosh. Në dashuri jeni mjaft i shqetësuar.

Gaforrja

Ata që kanë një dashuri të vështirë për të jetuar, menaxhojnë marrëdhënie të rënda në vendin e punës janë shumë të pakënaqur dhe ky tension ndihet sot. Megjithatë, këto ditë, ju duhet të bëni zgjedhje që edhe mund të ndryshojnë jetën tuaj, duke prishur disa siguri.

Luani

Dikush mori kohë për të vendosur nëse do të vazhdonte apo jo një histori dashurie. Tani nuk jeni më nën presion nga zgjidhjet e menjëhershme dhe keni kohë për të menduarar dhe arsyetuar ...

Virgjeresha

Përdorni imagjinatën tuaj kur ndjeni pesimizëm në rritje. Shmangni te gjitha mbi gjërat, ju jeni shumë një njeri me rrezik për tu bërë vetë kritik.

Peshorja

Kjo ditë eshtë e vlefshme për punën dhe veçanërisht për marrëdhëniet ndërpersonale; në dashuri le të shkojë në fjalët më të mira, në pasionin më të ngrohtë! Shmangni debatet me Demin ose Virgjëreshën.

Akrepi

Do të dini të organizoheni më mirë, por dukeni pak të pakënaqur me një çështje pune, pagesa të vonuara. Mos harroni se do të duhet të punoni shumë për të shmangur kapërcimin ose pengimin.

Shigjetari

Vështirësitë që u shfaqën në të kaluarën tentojnë të zgjidhen gradualisht vetvetiu, por në ditë si këto, disa nuk e kapërcejnë kurrë konfliktin mund të shfaqen. Konfuzioni ka të ngjarë të mbretërojë në jetën tuaj këto ditë, jini të kujdesshëm me fjalët.

Bricjapi

Ju duhet të luftoni për të fituar betejat, të dilni në fushë dhe dy javët e ardhshme shihni vetëm këtë qëndrim hakmarrjeje. Ju mund të marrni një histori që duket e mbaruar ... nëse ende kujdeseni!

Ujori

Nuk eshtë e lehtë të qëndrosh i qetë, përfundimisht do të kesh sukses dhe kjo do të jetë e rëndësishme. Probleme në dashuri, nuk mund të lësh, argumente të mundshme.

Peshqit

Njerezit e vetëpunësuar tani mund të arrijnë shumë. Ashtë një kohë më e mirë dhe të gjitha fitoret i behen vetëm vullnetit tuaj të mirë ...

Nessun commento:

Posta un commento