martedì 15 dicembre 2020

Horoskopi i se e martë 15 dhjetor 2020

Horoskopi i se 15/12/2020

Dashi

Dashuria nuk eshtë e lehtë për të jetuar, një njeri eshtë larg, ju mund të ndjeni dëshirë për ata që janë tashmë të lidhur ose shumë larg nga mendimet tuaja. Biseda me ju sot do të jetë e vështirë dhe nuk do të doni të dëgjoni faljen e dikujt.

Demi

Ditë interesante për punë edhe për dashuri; projekte të vogla ose të mëdha mund të lindin ose lindin në këtë fazë të veçantë të jetës tuaj.

Binjaket

Betejat do të fitohen, por nuk mund të përjashtoj që ka një përpjekje të madhe nga ana juaj për të bërë gjithçka që dëshironi, për mosmarrëveshje me një ish, për tu konsultuar me një avokat. Kushtojini vëmendje kontakteve me ata që doni, thirrjeve nga jashtë, edhe nga të huaj.

Gaforrja

Ditë e rëndë, nervoze, në të cilën eshtë e vështirë të mbash kontrollin: në mbrëmje kthehet pak qetësi. E di që eshtë e vështirë, sidomos në familje, me atë që e doni, por nëse përsëri mund të qendroni do të shihni një ndryshim të mirë.

Luani

Ju jeni pak të pakënaqur ose të zhgënjyer me disa njerëz që duhej tju jepnin më shumë garanci. Edhe në çifte më të mira, diçka e çuditshme mund të ndodhë.

Virgjeresha

Çfarë rasti më të mirë për ti dhënë hapësirë një njeriut që ju pëlqen. Duhet të mbani larg ndërlikimet.

Peshorja

Ju keni vendosur të ndryshoni shumë gjëra dhe si zakonisht dëshironi gjithçka menjëherë, shumë keq që gjërat që dëshironi të mos jenë të arritshme. Kini kujdes nga shpenzimet e vogla, gjobat, disa shumë dalje ka të ngjarë brenda ditës.

Akrepi

Momente agjitacioni në çift, më mirë të shtyhet çdo vendim për nesër. Sot jeni intolerant!

Shigjetari

Organizimi i një periudhe shërimi eshtë i lehtë. Një punë e re, e lindur kohët e fundit, mund tju japë paqe mendore. Ju mund të rifilloni një fjalim të vjetër.

Bricjapi

Pritjet mund të shpërblehen, mendoni se çfarë mundeni dhe mund të bëni vërtet. Mos u zemëro shumë për një qortim ose vërejtje të vogël.

Ujori

Së shpejti do të ketë vendime të mëdha për tu marrë. Mundohuni të lini vend për lojë, për imagjinatë, përndryshe mund të vuani nga ndonjë shqetësim psiko-fizik.

Peshqit

Brenda disa muajsh, ju mund të bëni hapa të shkëlqyeshëm përpara, të përjetoni emocione të reja edhe të kryeni projekte të reja. Ju e dini shumë mirë se cili eshtë armiku juaj numër një. Sot eshtë mirë, por ju dukeni të lodhur, shumë gjëra për të bërë dhe organizuar.

Nessun commento:

Posta un commento