lunedì 21 dicembre 2020

Horoskopi i se e hënë 21 dhjetor 2020

Horoskopi i se 21/12/2020

Dashi

Përkundrazi një ditë e mire, nuk duhet të harrojmë se mbetet një nga shenjat më të hapura për të ndryshuar, gjithçka po ndryshon rreth jush. Për disa çështje ia vlen të lëvizni përpara, një njeri i Peshores mund tju ndihmojë.

Demi

Mos merrni vendime të nxituara por flisni, dëgjoni, merreni me punë. Polemika në dashuri ose me disa anëtarë të familjes, përplasje të mundshme me Shigjetarin dhe Dashin, në pritje të çështjeve të parave.

Binjaket

Një ditë plot mirëkuptim dhe entuziazëm! Një emocion shtesë që mund të sjellë arritje të mëdha. Eshtë më lehtë të përballosh probleme me qetësinë, në dashuri kërkon durim por mbi të gjitha më shumë disponueshmëri, kërkon shumë nga vetja dhe nga të tjerët.

Gaforrja

Ju kaloni ditë në të cilat bëni shumë gjëra dhe të tjera në të cilat jeni plotësisht apatik, sot nuk ndjeheni sikur të bëni asgjë ose në çdo rast ka vonesa të vogla ose të mëdha, tensione për të kontrolluar.

Luani

Do të ketë vendime të rëndësishme për tu bërë: një detyrë e fundit eshtë e rëndësishme por e lodhshme. Historitë e dashurisë që kanë filluar tashmë nuk duhet të marrin parasysh polemikat e përditshme.

Virgjeresha

Eshtë në punë që nuk mendoni se keni referencat e duhura, mund të ndiheni të sulmuar nga jashtë ose në çdo rast nuk vlerësoheni për aftësitë tuaja reale. Pasdite dhe trazira të mërzitshme në ajër.

Peshorja

Tani ju kaloni shumë më shumë kohë për të kuptuar se kujt mund ti besoni sesa duke bërë plane për të ardhmen. Vëmendje për një pazar, nëse kohët e fundit keni filluar një projekt nuk e ke menduar mire atë ashtu siç do të dëshironi por kërkon kohë për të bërë fitese.

Akrepi

Periudhë sfiduese për ata që marrin dëshmi. Ju jeni shumë më të fortë dhe më optimist.

Shigjetari

Suksesi në marrëdhëniet emocionale. Ju jeni një nga shenjat kryesore të sotme.

Bricjapi

Mëngjesi funksionon më mirë dhe dikush po përpiqet gjithashtu të shërohet ekonomikisht. Në dashuri nuk eshtë e përshtatshme të beni shumë mish në zjarr.

Ujori

Ditë më pak e lodhshme, më e lehtë. Sot mund të merreni me pothuajse gjithçka.

Peshqit

Vuajtja dhe pasioni janë motivet dominuese të marrëdhënieve tuaja të dashurisë. Çdo dyshim në punë, ka të ngjarë që të jeni të pavendosur në dy rrugë për të ndjekur ...

Nessun commento:

Posta un commento