lunedì 7 dicembre 2020

Horoskopi i se e hënë 7 dhjetor 2020

Horoskopi i se 07/12/2020

Dashi

Nëse jeni një çift i fortë, nuk ka halle, por kini kujdes nga palët e treta të pakëndshme ose çështjet e parave. Në punë, jo gjithçka do të jetë e lehtë për tu përmbushur; problemi nuk jeni ju, por njerëzit që nuk janë besnikë ndaj jush.

Demi

Dita e sotme eshtë e mire, eshtë e mundur të përfundoni një marrëveshje të mirë, por këshilla eshtë që të mos shtyni asgjë për nesër. Kujdesuni më shumë për shëndetin tuaj. Epo sfera dashurise.

Binjaket

Situata e përgjithshme ju bën nervoz, të pazgjidhshëm, disa herë të etur për të hedhur gjithçka larg, por nuk eshtë e lehtë të nderrosh jetën tënde. Kjo ditë fsheh disa kurthe që kapërcehen lehtësisht.

Gaforrja

Ditë e bukur dhe zgjedhje te mira. Në punë do të jetë e përshtatshme të jepni më të mirën tuaj!

Luani

Jo të gjitha luftat mund të fitohen në provën e parë. Në dashuri do të ishte më mirë të rikuperoni pak vëmendje. Ju duhet ta shpërqendroni mendjen tuaj nga shqetësimet, duke përfshirë diskutimet e bashkëpronësisë ...

Virgjeresha

Vështirë për të gjetur një ekuilibër. Në dashuri ju mund të fitoni një luftë, por një njeri ka qenë duke mohuar disa nga siguritë tuaja për disa kohë ...

Peshorja

Nëse ka pasur polemika, tensione, tani duhet të përpiqeni ti zgjidhni ato dhe tani mund të gjeni edhe ata që janë mirë me ju, të kryejnë projekte të reja edhe të dashuruar.

Akrepi

Dikush do të ndryshojë detyrën, dikush tjetër do të duhet të merret me situata krejtësisht të ndryshme nga ato që ai kishte planifikuar. Maturia me çështjet ekonomike.

Shigjetari

Ditë forcet për marrëdhënie pune, për bashkëpunime të reja. Ekziston një farë tensioni në familje për arsye që nuk lidhen me vullnetin tuaj, mos u zemëroni.

Bricjapi

Nëse keni lëvizje ose duhet të bëni kërkesa, ndoshta sot eshtë më mirë të heshtni, nuk eshtë dita e duhur për të bërë asgjë. Familja ka më shumë nevoja, shmangni grindjet me një të afërm.

Ujori

Në dashuri aq shumë ankth, ju prisni që dikush të bëjë një hap përpara ose të pranoj për ndonjë qëndrim të gabuar. Marrëdhëniet jashtëmartesore janë të rrezikshme ... por tërheqëse!

Peshqit

Do të keni zall të shkëlqyeshëm. Dashuria zë fazën qendrore!

Nessun commento:

Posta un commento