sabato 7 novembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 7 nëntor 2020

Horoskopi i se 07/11/2020

Dashi

Transferet favorizohen, paratë mund të hyjnë. Në dashuri diçka nuk eshtë e qartë, ju duhet të kompensoni kohën e humbur.

Demi

Të lindurit e shenjës në dashuri janë gjithashtu të zhytur në mendime për çështje të rëndësishme.,Të lindurit e shenjës në dashuri janë gjithashtu të zhytur në mendime për çështje të rëndësishme. Nervozizmi për të kufizuar.

Binjaket

Eshtë një ditë e mirë. Takimet dhe lajmet e preferuara që kanë të bëjnë edhe me zemrat e vetmuara.

Gaforrja

Kjo eshtë një kohë e mirë për tu përpjekur të ndërtoni kuptime të reja ose, nëse dëshironi, të takoni njerëz të rinj dhe më frymëzues. Në dashuri ka një ngadalësim, një dëshirë për të udhëtuar, për të lëvizur në shtëpi.

Luani

Mundohuni të shmangni konfliktet me mjedisin përreth, duhet të kapërceni stresin që do të ndodhë për shkak të shumë gjërave për të bërë. Ju keni të dhëna që ju bëjnë të kuptoni se kujtimet e një përvoje negative në lidhje me të kaluarën ende qëndrojnë mbi mendjen tuaj. Koha e mirë për ata që bëjnë zgjedhje.

Virgjeresha

Mundohuni të mos nervozoheni për mjedisin që frekuentoni sot. Mos u hutoni në dashuri.

Peshorja

Ditë interesante me mundësinë e faljes së dikujt nëse ata na kanë bërë të vuajmë ose na kanë krijuar disa probleme në jetën tonë. Një negociatë zgjat shumë, por një mik mund tju ofrojë një zgjidhje.

Akrepi

Biseda më mirë sot. Në këtë ditë ju mund të diskutoni me ata që nuk ju dëgjojnë, nuk lodhen, një Peshore ose një Shigjetar janë referenca.

Shigjetari

Nëse ka pasur ndonjë problem në të kaluarën, tani do të jetë e mundur të kalojmë tutje. Në dashuri mund të bëni plane të rëndësishme për të ardhmen. Fat në udhëtime.

Bricjapi

Ju duhet të udhëtoni, të lëvizni, të ndryshoni pamje. Në dashuri, përpiquni të flisni në mënyrë që të mos bini në keqkuptime të panevojshme.

Ujori

Këtu eshtë një ditë interesante, në një nivel sentimental ka më shumë transport dhe më shumë dëshirë për të dashur, kufizoni shpenzimet për veshje dhe kozmetikë, nëse jeni një e saj.

Peshqit

Ditë që lindi në një mënyrë paksa shurdhuese, lodhëse. Vendimet për të shitur ose blerë, mund tju duhet të shlyeni disa llogari në pritje gjatë kësaj kohe.

Nessun commento:

Posta un commento