venerdì 6 novembre 2020

Horoskopi i se e premte 6 nëntor 2020

Horoskopi i se 06/11/2020

Dashi

Faza e reflektimit në punë dhe në familje. Afeksionet kërkojnë vëmendjen tuaj ...

Demi

Jo gjithçka bën mrekulli; ju doni të bëni diçka dhe ata që doni nuk pajtohen. Një nga këto netë përpiquni të rrini me miqtë argëtues, sepse vërtet keni nevojë të relaksoheni.

Binjaket

Ditë që jep emocione të rëndësishme, përpiquni të kapërceni mosbesimin tuaj. Ai kujdeset për çështjet juridike me shumë kujdes.

Gaforrja

Një ditë e shkëlqyeshme për iniciativa në shkallë të gjerë, për transaksione financiare, për të gjitha çështjet ligjore. Koha e mirë për ata që bëjnë zgjedhje.

Luani

Në fushën profesionale çështjet janë zhbllokuar, situata e përgjithshme parashikon një sukses të mirë personal. Dashuria zë vendin e pasmë.

Virgjeresha

Shoqatat që do të rishikohen, kontratat me partnerët ose bashkëpunëtorët të përcaktohen. Ju e angazhoni veten, disa njerëz përreth përpiqen, në vend të kësaj, të vendosin një çelës në punë, vëmendje!

Peshorja

Ju do të duhet të rregulloni një çështje biznesi që eshtë veçanërisht e rëndësishme për ju. Possibleshtë e mundur që jeni duke kërkuar për dikë që ti besojë përgjegjësi të rëndësishme.

Akrepi

Çdo projekt duhet të trajtohet në detaje, por nga kjo pikëpamje asgjë për tu ankuar, ju jeni një person që i njeh gjërat e tij! Për më tepër, në këto ditë do të jetë e mundur të rikuperoni një ndjenjë.

Shigjetari

Përdoreni këtë kohë për të bërë takime që mund të jenë gjithashtu të rëndësishme për punën tuaj të ardhshme. Prej disa kohësh nuk keni bërë të njëjtat gjëra, dashuria mund të jetë përsëri protagoniste.

Bricjapi

Kjo do të jetë një periudhë fituese, në cilin sektor, do të duhet të vendosni! Zgjohet edhe dashuria. Çdo ditë kur shkoni në punë ose, në çdo rast, lidheni me të tjerët duke i premtuar vetes që të mos ngrini polemika, por nuk eshtë e lehtë.

Ujori

Ju duhet ta lini veten të shkojë dhe të shfryjë gjithçka që ndjeni brenda, eshtë një ditë që do të ndihmojë për ta arritur këtë; në dashuri nuk mungojnë keqkuptimet. Mosmarrëveshjet me familjen mbeten të hapura, shumë shpenzime për shtëpinë.

Peshqit

Zhduk melankolinë, marrëdhëniet më të komplikuara me Leon dhe Dashin; sot rrezikoni të dërgoni shumë njerëz në atë vend, problemi eshtë që për arsye të ndryshme jeni bërë intolerantë.

Nessun commento:

Posta un commento