domenica 8 novembre 2020

Horoskopi i se e diel 8 nëntor 2020

Horoskopi i se 08/11/2020

Dashi

Një ditë që i jep ritëm jetës tuaj, sigurisht që do të jeni më nervoz por edhe më i disponueshëm për punen. Dashuri më kritike edhe nëse e doni një person nuk mund të jeni pranë tij aq sa do të dëshironi. Një ditë nervoze plot vonesa.

Demi

Diçka në pritje ju mban në një gjendje trazirash. Nëse një person eshtë shumë larg jush ose nuk ju tregon mirë, kërkoni shpjegime.

Binjaket

Një shpenzim, një transferim. Ata që kanë jetuar së bashku për një kohë të gjatë mendojnë të ndryshojnë diçka në marrëdhënie.

Gaforrja

Të gjitha ndryshimet duhet të pranohen, por në këtë periudhë keni ndjesinë e veçantë se nuk po udhëheqni jetën tuaj, nuk ndjeheni të lirë të bëni dhe të zhbëni siç dëshironi: eshtë një problem!

Luani

Planifikoni një fundjavë argëtuese. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri të re, shikoni përreth.

Virgjeresha

Ju duhet të shmangni shqetësimin e tepërt për detajet, thjesht bëni atë që ka vërtet rëndësi. Për sa i përket dashurisë, situatat kanë ndryshuar edhe mund të bëni një zgjedhje përfundimtare!

Peshorja

Ankthi dhe frika për të bërë gabime janë armiqtë e vërtetë, mos bllokoni evolucionin tuaj, situata eshtë e mirë. Për ata me një dashuri të largët, një lajm i mirë, sepse mund të organizohen takime të këndshme. Periudha e rinovimit që kushton pak përpjekje!

Akrepi

Disa zgjedhje, mendime, tensione të përjetuara kohët e fundit do të zhduken. Moment i paqartë për ata që jetojnë dy histori dhe nuk dinë cilën të zgjedhin. Duke mos pasur dhuratën e te gjithdhe, ka nga ata që janë te pavendosur.

Shigjetari

Ne mund ta quajmë këtë një ditë prove, në kuptimin që nëse një marrëdhënie nuk funksionon, ka probleme dashurie apo shtëpie, e vërteta do të dalë në shesh. Nëse e gjykoni si duhet, duhet të keni guximin të prisni.

Bricjapi

Prano ftesat. Nëse ka pasur një ndarje duhet ta kapërceni atë, do të jetë mirë të shmangni ndjenjat e fajit dhe tensionit ...

Ujori

Entuziazmi po vjen. Për beqarë, lajme, por si zakonisht ju ftoj të shikoni përreth, me Luanin emocione të veçanta.

Peshqit

Do të ketë disa probleme në familje për tu përballur, por gjithçka do ta zgjidhni shumë shpejt. Trupi në këtë periudhë nuk eshtë në majë, në veçanti shëron fytin dhe nuk ju ekspozon ndaj ndryshimeve të papritura të temperaturës.

Nessun commento:

Posta un commento