sabato 28 novembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 28 nëntor 2020

Horoskopi i se 28/11/2020

Dashi

Yjet shumë më lehtë për tu menaxhuar, në këtë periudhë ju riktheheni të jeni protagonist. Tani për tani duhet të keni kujdes nga polemikat. Edhe në dashuri ju gjej disi i shpërqendruar, por pse mendoni për ndonjë gjë tjetër!

Demi

Ekziston një rikuperim i madh psikofizik në bazë të një dëshire të re për të dashur. Projektet e reja tashmë janë pranë nesh, ju ndaloni duke pritur për një lajm të mirë.

Binjaket

Përqendrohuni dhe kërkoni gjërat që dëshironi shumë qartë. Sa herë kam thënë që ju jeni një person shumë kurioz, ju pëlqen supa e re dhe jo e nxehtë!

Gaforrja

Duhet të ketë shumë energji gjatë ditës. Sa i përket dashurisë, mund të merrni përgjigje të mira nëse kërkoni.

Luani

Dita kalon mirë, dashuria të rikthehet ju jeni ndër shenjat e preferuara. Dashuri pozitive dhe për disa në rimëkëmbje.

Virgjeresha

Ju do të ktheheni të jeni përsëri në dashuri dhe gjithashtu të korrespondoni me të njëjtin intensitet. Nëse po dilni me një person të Binjakëve ose Peshores, vëmendje të dyfishtë!

Peshorja

Një ditë e paqartë, shtyn diskutimet dhe situatat e rëndësishme për nesër. Në dashuri, kushdo që ikën fiton, por dikush ka qenë shumë larg jush.

Akrepi

Dashuria në mëshirën e ngjarjeve, edhe çifte më të forta e gjetën veten duke argumentuar për arsye që lidhen me shtëpinë, probleme që janë krejtësisht kalimtare. Ju jeni hutuar.

Shigjetari

Një ditë që lindi në një mënyrë shumë interesante, midis sot dhe nesër ju nuk mund të merrni vetëm propozime të mira por edhe pamje të qartë, ju jeni shumë tërheqës. Mundësia që ju keni pritur për të ndryshuar jetën tuaj mund të vijë.

Bricjapi

Ata që janë ndarë kohët e fundit nuk kanë pse të vazhdojnë të mendojnë për ish. Kontrolloni personalisht dhe mos i besoni, dikush nuk ka qenë i drejtë me ju.

Ujori

Sot ju gjej të kënaqur. Kush eshtë i pavendosur midis dy historive tani do të dijë të bëjë.

Peshqit

Bëni kujdes nga ato që ju thotë një mik, mund të jenë informacione interesante. Mundohuni të vendosni në pranga një situatë dhe ti jepni vetes një çlodhje!

Nessun commento:

Posta un commento