venerdì 27 novembre 2020

Horoskopi i se e premte 27 nëntor 2020

Horoskopi i se 27/11/2020

Dashi

Shumë janë duke rizbuluar vlerën e familjes, dashurisë, nuk po them që puna do të zërë vendin e dytë, por padyshim që në këtë periudhë ju duhet qetësi.

Demi

Ditë e shkëlqyer, diçka magjike ju bën të mendoni mir. Dashuria mund të ketë momente ëndërruese.

Binjaket

Ekziston një dëshirë e madhe për të ndryshuar jetën, për të përballuar situata të reja, për të njohur njerëz të rinj. Këshilla që mund tju jap eshtë të largoheni nga të gjithë ata njerëz që mund të shkaktojnë shqetësime.

Gaforrja

Ditë me forcë të madhe dhe mbi të gjitha kjo eshtë koha e duhur për të pohuar veten. Mos nënvlerësoni propozimet e reja, veçanërisht nëse ato ju çojnë larg, do të duhet të ndryshoni stilin e jetës tuaj!

Luani

Fshini situatat që nuk ju kënaqin. Ju jeni pak më i vrullshëm dhe nuk ka nevojë të pyesni të tjerët se çfarë eshtë më mirë të bëni!

Virgjeresha

Të gjitha gjërat që jeni duke bërë janë të rëndësishme, eshtë sikur një qendër e vëmendjes të shikojë! Por, pikërisht për këtë arsye, përgjegjësitë janë dyfishuar, mos u merrni me reflektime të hidhura.

Peshorja

Çështja e parave mund të jetë në qendër të vëmendjes tuaj. Bëni kujdes nga kundërpërgjigjet, nuk ia vlen gjithmonë.

Akrepi

Konfuzioni në dashuri mbretëron suprem. Ju do të zgjidhni një problem me një person që e doni vërtet!

Shigjetari

Pjesa e parë e ditës eshtë aktive, dinamike, pastaj në kohën e drekës dikush mund tju zemërojë. Në një mosmarrëveshje mos u përpiq me çdo kusht të provosh se ke të drejtë, nuk ia vlen.

Bricjapi

Nëse keni idenë e hapjes së një biznesi duhet të bëni matematikë, mos duhet të shisni diçka dhe pastaj duhet të jeni të kujdesshëm. Në dashuri mos ikni, ka nga ata që kërkojnë qartësi dhe një hap përpara do të hidhet në këto ditë.

Ujori

Në punë po luftoni me ata që përpiqen tju izolojnë. Unë do tju këshilloja sot të mos vendosni shumë mish në zjarr.

Peshqit

Këto ditë ju doni të sqaroni shumë gjëra. Duhet ti përshtatemi ambienteve të reja me qetësi.

Nessun commento:

Posta un commento