domenica 29 novembre 2020

Horoskopi i se e diel 29 nëntor 2020

Horoskopi i se 29/11/2020

Dashi

Ju pëlqen të përfshiheni, duke hedhur situata që nuk ju pëlqejnë më, duke vendosur të mbyllni një rrugë në favor të një tjetre: mos bëni asnjë hap të gabuar! Diskutime familjare.

Demi

Nëse sot ndiheni pak të lodhur, të thyer, nervozë, të trazuar, qetësohuni dhe lërini problemet të ju rrëshqasin. Sot do të largoni një person të mërzitshëm, ditë të çuditshme, mund të kapërcejë një angazhim.

Binjaket

Ditë interesante, diçka më në fund mund të zhbllokohet, mos i nënvlerësoni projektet e reja. Ju mendoni se e keni botën kundër saj, por realiteti eshtë se jeni ju që kërkoni arsyetime për shtyrjen ...

Gaforrja

Nëse deri para disa javësh do të kishit hedhur me kënaqësi peshqirin, tani, përkundrazi, duhet të punoni shumë. Shmangni polemikat dhe, mbi të gjitha, mendoni për të kaluarën, pas një ndarje gjeni dëshirën për të filluar nga e para.

Luani

Mos e humbni rastin për të jetuar këtë ditë të rëndësishme. Keni në mendje projekte të reja dhe një realitet të ri të jetës.

Virgjeresha

Ndryshimet po vijnë, por ju duhet të vendosni vullnetin tuaj të mirë në të. Përpjekja nuk mungoi, por tani arrijnë kënaqësitë e vërteta.

Peshorja

Ju duhet të shmangni ankthin duke i lëshuar dëshirat tuaja. Për beqarët, dashuria mund të zgjohet pas një periudhe apatie të gjatë, pak kënaqësi personale.

Akrepi

Ata që tashmë kanë një histori të rëndësishme do të jenë në gjendje ta rikonfirmojnë atë edhe nëse mund të ketë vendime që duhen marrë si çift. Periudhë e rëndësishme në të cilën ju mund të tregoni se çfarë vleni!

Shigjetari

Periudha e shumë ndryshimeve në jetën tuaj. Sot eshtë një ditë e nënshtruar, por nuk keni pse të zhgënjeheni për këtë. Në dashuri duhet pak më shumë vëmendje!

Bricjapi

Jo saktësisht një ditë e jashtëzakonshme, ajo fillon me momente të vogla tensioni, ankthi. Ju nuk keni qenë të shkëlqyeshëm në tre ditët e fundit, por nëse ka pasur ndonjë argument, ju mund të arrini hapin. Ekziston edhe një akuzë e bukur e guximit shtesë.

Ujori

Mire në lidhje me çdo çështje ligjore që u ngrit në të kaluarën. Ata që tashmë kanë një histori mund të kenë vendosur të martohen ose të kenë një fëmijë.

Peshqit

Një ndërlikim i vogël, do të viheni në qendër të një argumenti që nuk e keni provokuar. Situata e rimëkëmbjes. Mos prishni marrëdhëniet e dashurisë që mund të shpëtohen ose të ringjallen, të favorizohen fillime të reja.

Nessun commento:

Posta un commento