giovedì 5 novembre 2020

Horoskopi i se e enjte 5 nëntor 2020

Horoskopi i se 05/11/2020

Dashi

Të ardhura të vogla për punëtorët e vetëpunësuar, mundësitë. Mundësi të mëdha për ata që përfshihen, për luftime të mëdha, por mbaj mend që dashi lindi për të bërë beteja dhe gjithashtu për ti fituar ato.

Demi

Nuk eshtë dita e duhur për të argumentuar, një kohë kur edhe projekte të reja shkojnë në lëvizje të ngadaltë, në dashuri, mos u bëni kokëfortë për ata që nuk ju duan. Kohët e fundit keni pasur shumë shqetësime ndërpritni lidhjet me ata që janë përpjekur të shkatërrojnë jetën tuaj kohët e fundit!

Binjaket

Kusht i bukur për tu shfrytëzuar! Nëse keni nevojë të zgjidhni një problem pune ose të kontaktoni dikë për një fillim të ri, tani eshtë koha e duhur. Ide të mira për të shfrytëzuar në të ardhmen.

Gaforrja

Ditë e rëndësishme për punë. Sonte mund të vini në dyshim një marrëveshje që ka zgjatur për një kohë të gjatë.

Luani

Ditë e vlefshme për takime, udhëtime. Ditë interesante për dashurinë. Ka shpenzime të mundshme për një shtëpi ose investime të vogla për ata që munden.

Virgjeresha

Bëhuni më mirë në kontakt me të tjerët që do të jeni më të disponueshëm. Klima e përgjithshme e periudhës eshtë e mirë dhe në fund fitorja do të jetë e juaja. Sot në punë, përpiquni të përmbaheni sa më shumë që të jetë e mundur.

Peshorja

Ju jeni më mirëkuptues në dashuri, në jetë. Ka ca vonesa në punë. Ruani qetësinë dhe përpiquni të mos lodheni shumë.

Akrepi

Periudhë që kërkon pak vëmendje në marrëdhëniet e punës dhe, nuk përjashtohet, që të keni marrë tashmë një konfirmim të vogël, gjithmonë më mirë se asgjë. Në dashuri më pak xhelozi ...

Shigjetari

Mbrojtja nga lart mund të vijë, dikush ju vëren dhe do tju ofrojë mundësinë të keni më të mirën në sferën profesionale. Në dashuri jeni të pakënaqur ose mendoni se jeni manipuluar, "detyruar" të bëni një zgjedhje.

Bricjapi

Ditë e pastër dhe e relaksuar. Fillimi i programeve dhe projekteve.

Ujori

Fat dhe marrëveshje të reja, një situatë eshtë më pak e rëndë se sa pritej. Takime të reja të favorshme.

Peshqit

Horoskopi i rimëkëmbjes, kjo vlen edhe për dashurinë. Dikush mund edhe të lëvizë. Ndryshimet që prekin zyrën, dyqanin ose biznesin tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento