giovedì 26 novembre 2020

Horoskopi i se e enjte 26 nëntor 2020

Horoskopi i se 26/11/2020

Dashi

Dita e nënshtruar. Dashuria ne polemikë por nuk mund të hiqni dorë nga ata që ju stresojnë!

Demi

Kontaktet e favorizuara të biznesit. Këto ditë eshtë e mundur të largoheni për një projekt të ri, forca juaj nuk diskutohet. Kënaqësi e madhe personale për ata që përfshihen.

Binjaket

Në këtë kohë do të jetë e rëndësishme të shmangeni ndërlikimet, edhe sepse ka pasur shumë në të kaluarën. Vëmendje, përpiquni të matni mirë shpenzimet tuaja, duhet të sqaroni diçka me një partner ose bashkëpunëtor.

Gaforrja

Asnjëherë mos merrni asgjë të mirëqenë. Risia në sferën sentimentale.

Luani

Përfitoni nga kjo ditë, mos shtyni asgjë deri nesër përpiquni të gjallëroni njerezit përreth jush. Ju mund të rizbuloni vlerën e një njeriut që e keni mbajtur shumë larg.

Virgjeresha

Pranoni një ftesë edhe nëse vjen nga dikush që nuk ju bind shumë. Periudha e revolucioneve personale të vogla dhe të mëdha.

Peshorja

Ditë e bukur, krijimtaria eshtë pika e fortë, projektet kanë të bëjnë me çifte që e duan njëri tjetrin. Rikuperimi! Marrëdhënie më te forta me shenjën e Ujorit dhe Akrepit.

Akrepi

Betejat e fituara, ju do të jeni në gjendje të forconi idetë tuaja, rimëkëmbjen e madhe psiko fizike; pas disa muaj shqetësimesh, edhe dashuria bëhet protagoniste. Ju mund të keni hequr qafe disa barra dhe tani keni disa ide vërtet të ndritshme!

Shigjetari

Kjo eshtë një mbrëmje disi e rrezikshme; mbase do të ndiheni shumë të lodhur, nuk do të doni ta dëgjoni partnerin tuaj. Mos e teproni sonte me kritikat ndaj vetes dhe të tjerëve.

Bricjapi

Kur keni shumë gjëra për të bërë, ka tensione për të kapërcyer, ju nuk flisni dhe kjo mund të largoje ata që ju rrethojnë. Kujdes nga disa shpenzime tepër të mëdha, ka nga ata që duhet të kërkojnë një kredi, një hipotekë.

Ujori

Sot do të ndiheni nervoz, pa përfundim. Ata që u ndanë pas një takimi të ri mund të kenë thënë "mjaft", por vetëm nga frika, mendimet e dyta të mundshme ...

Peshqit

Eshtë një ditë e rëndësishme për dashurinë, për marrëdhëniet personale dhe dikush mund të fitojë diçka më shumë. Ju mund të merrni pëlqime, të vlerësoni zgjedhje të reja të jetës.

Nessun commento:

Posta un commento