mercoledì 4 novembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 4 nëntor 2020

Horoskopi i se 04/11/2020

Dashi

Dikush eshtë përpjekur të bëjë një punë të re, por ende po përpiqet të krijojë një projekt ndryshe nga zakonisht; mos prisni rezultate të menjëhershme, nuk keni pse të nervozoheni.

Demi

Bëni kujdes sepse në dashuri këto ditë dikush duket se ju jep arsye thjesht të mos ju shohë të zemëruar. Gjithmonë përpiquni të jeni konstruktiv dhe të vendosur në atë që bëni!

Binjaket

Pasdite do të duhet të bëni gjithçka që eshtë e mundur për të shmangur një përballje me njerëz që nuk ju kuptojnë. Në përgjithësi, kurioziteti që shpesh ju shtyn të bëni gjëra më të rrezikshme eshtë kthyer.

Gaforrja

Pra, shumë gjëra për të bërë, stresi. Sot nuk ka kohë për të bërë asgjë, ju mund të ndjeheni të lodhur, të pamotivuar për arsye të parëndësishme.

Luani

Sot mund tia paraqisni faturën një personi i cili, sipas gjykimit tuaj, nuk mund tju japë atë që dëshironi. Nëse mendoni se keni probleme me njerëz që janë të afërm ose bashkëpunëtorë, drejtojuni atyre drejtpërdrejt.

Virgjeresha

Mos e sillni të kaluarën, edhe nëse mund të takoni dikë që ju kujton për të. Për shumë njerëz, ka ardhur koha të kthehen në majën e valës, të zbulojnë ambicien e tyre, të zgjidhin problemet burokratike.

Peshorja

Nuk janë të paktë ata që kanë pasur, në ditët dhe muajt e fundit, të mbyllin një marrëveshje biznesi ose të përballen me një problem. Kush eshtë vetëm tani luan shumë mbrojtje.

Akrepi

Nëse nuk keni një biznes që lejon ndryshime të mëdha ose njohje, prisni para se ta mbyllni, vendosuni më mirë. Disa duhet të çlirojnë zemrat e tyre nga një gur.

Shigjetari

Tani duhet të përpiqemi të merremi me dashuri, një miqësi mund të bëhet diçka më shumë. Mos e shtyni menjëherë atë që mund të bëni.

Bricjapi

Një periudhë e konfliktit të madh eshtë duke u zhvilluar. Dashuria për tu rishikuar ose riprogramuar, eshtë më lehtë të humbasësh durimin për arsye të parëndësishme. Mos u merrni me thashetheme të panevojshme.

Ujori

Ka forcë të mirë, nuk përjashtoj një lajm të mirë, një rikonfirmim të vogël apo të madh. Dashuria mund të jetë më afër, risia për të ndarë.

Peshqit

Një ditë stresuese, kjo mund të krijojë shqetësime në familje, me vëllezërit e motrat ose të afërmit, veçanërisht nëse ka çështje të papaguara parash.

Nessun commento:

Posta un commento