martedì 3 novembre 2020

Horoskopi i se e martë 3 nëntor 2020

Horoskopi i se 03/11/2020

Dashi

Duhet të jeni shumë të qartë për qëllimet tuaja. Karriera juaj ndikohet mirë edhe nëse, nga pikëpamja financiare dhe kontraktuale, ka vështirësi ose shqetësime me të cilat duhet të përballeni ...

Demi

Nëse duhet të bëni zgjedhje në dashuri, kjo eshtë koha më e mirë. Në punë nuk shkon siç thoni ju, por duhet të gjesh një rrugë të mesme.

Binjaket

Ju duhet të shkallëzoni disa shpenzime. Ata që punojnë në degë dhe kanë marrë një takim kohët e fundit do të punojnë shumë por do të bëjnë më pak pushime.

Gaforrja

Ju mund të përfitoni nga ky moment plot me njerëz të rinj, situata, lëvizje, propozime të reja bashkëpunimi. Shmangni të gjitha llojet e lojërave të fatit dhe kërkoni mirëkuptimin e nevojshëm për të jetuar mirë.

Luani

Dita eshtë nën kujdesin e mirë edhe nëse ndiheni pak nervoz, po vini në dyshim shumë gjëra, edhe edhe bashkëpunime afatgjata! Mundohuni të shmangni tensionin, ju jeni më pak të mbyllur në vetvete dhe kjo ndihmon nëse keni ndërmend të rikuperoni një dashuri, kërkoni miq të rinj të bukur.

Virgjeresha

Dashuria e preferuar, investoni në ndjenja pasi kjo ditë do të jetë pak e rëndë në vendin e punës, ka prova ose provime për të kaluar. Mos u tregoni shumë zgjedhës me të gjithë, edhe edhe me veten.

Peshorja

Ju dëshironi të ndryshoni jetën tuaj dhe ti shpëtoni mërzisë, por a eshtë e mundur? Realiteti eshtë se ka disa probleme, duke përfshirë disa dyshime financiare.

Akrepi

Dita e përgjithshme e vlefshme, eshtë e mundur të merrni reagime, me shenjat e Luanit dhe Dashit që ndihen mirë. Theshtë dita e duhur për të filluar disa projekte!

Shigjetari

Herë pas here ndiheni pak poshtë, e rëndësishme eshtë në këtë ditë, të mos jesh shumë hipokondriak ose disfatist. Dashuri pasionante. Në profesion ju jeni duke pritur për një ndryshim që ka të bëjë me kompaninë tuaj, një grup pune.

Bricjapi

Nuk eshtë një periudhë e keqe, vetëm se trupi juaj i eshtë nënshtruar një stresi të tepruar. Disa mund të mendojnë të lëvizin, duke punuar pak më pak për të qenë më shumë me partnerin e tyre.

Ujori

Sot duhet të shmangni pengesat. Dita në të cilën duhet të përpiqeni të gjeni pak qetësi, por nuk eshtë e lehtë, përplaset me mjedisin.

Peshqit

Çështjet e dashurisë do të jenë të lehta për tu trajtuar në këtë ditë. Vlen të fillosh të bësh planet e së ardhmes.

Nessun commento:

Posta un commento