mercoledì 25 novembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 25 nëntor 2020

Horoskopi i se 25/11/2020

Dashi

Ju pëlqen të jeni rehat me miq të mirë. Në dashuri situata eshtë më e qetë ose, të paktën, tani e dini se çfarë dëshiron zemra juaj dhe nuk jeni më të munduar nga xhelozia ...

Demi

Tani ju jeni në krye. Sa i përket dashurisë, duhet durim, mos e tepro me qëndrime shumë të qarta.

Binjaket

Sa i përket punës, marrëdhëniet e reja të bashkëpunimit janë konstruktive, ato rezervojnë lehtësira që nuk i keni menduar të mundshme. Pikërisht në këtë ditë mund të merrni një konfirmim të vogël dhe, gjithsesi, gjithçka që dëshironi të thoni flisni menjëherë.

Gaforrja

Më duket se midis sot dhe nesër shumë gjëra mund të vihen në lojë në favorin tuaj. Nxitni lidhjet familjare dhe lidhjet me të dashurit tuaj.

Luani

Eshtë një Parajsë që prodhon një efekt të mirë edhe në marrëdhëniet profesionale që do të marrin vrull. Qëndroni të qetë, veçanërisht me njerëzit përreth jush.

Virgjeresha

Ju jeni më i butë, i ëmbël dhe me pasion, por dikush mund të vërë në dyshim se si ndiheni. Edhe ata që kanë jetuar një ndarje, tani kthehen te këshillat më të buta.

Peshorja

Sot eshtë pak më mirë sesa ditët e fundit, ka pasur disa konflikte me autoritetet, me disa kolegë. Goditje e vogël, por këtë herë, sidoqoftë, falë mençurisë suaj mund të dilni me kokën lart!

Akrepi

Askush nuk mund të thotë jo! Në dashuri mund të bindni personin që ju intereson. Eshtë e mundur të shëroheni në punë ose të merrni një kënaqësi të madhe.

Shigjetari

Mundohuni të gjeni pak qetësi nëse ndieni nevojë. Në këtë moment, hapësirë për lajme, por duhet të thuash ndalo në punë dhe pusho.

Bricjapi

Jeta eshtë plot surpriza, vetëm se gjithmonë doni ta luani të sigurt. Dashuria në shërim dhe emocionet e mëdha në pikëpamje të së ardhmes, mos u merrni me ankthet e panevojshme.

Ujori

Ditë e mirë si në miqësi ashtu edhe në vendin e punës; ju jeni duke pritur për zgjidhje që nuk arrijnë, por kjo edhe për shkak se ju do të doni të keni gjithçka menjëherë! Kjo periudhë më shumë sesa e dashur, ju e bëni veten tuaj të dashur, keni dëshmi të miqësisë së sinqertë.

Peshqit

Investoni energjinë tuaj në punë. Për disa, sot do të ndodhin gjëra që tregojnë se ata po përpiqen për diçka të rëndësishme.

Nessun commento:

Posta un commento