martedì 24 novembre 2020

Horoskopi i se e martë 24 nëntor 2020

Horoskopi i se 24/11/2020

Dashi

Fizikisht ju jeni mjaft i fortë, por nëse ka pasur probleme të mëdha me punën ose dashurinë, eshtë normale që tani duhet të shëroheni. Nevojitet shumë durim në marrëdhëniet midis prindërve dhe fëmijëve!

Demi

Ndiheni i lodhur, i dyshimtë, por ajo që ju duket e vështirë tani së shpejti do të dalë më e lehtë për tu trajtuar. Projektet janë të vlefshme por duhet të përpiqeni të harroni një të kaluar që eshtë ende një burim shqetësimesh të mëdha.

Binjaket

Gioranta pa armiqësitë me të cilat eshtë përballur dikush. Jepini trupit pak pushim.

Gaforrja

Nëse jeni i vetëpunësuar, paratë mund të vijnë, ju merrni më shumë shpërblime sesa pritej. Mes sot dhe nesër do të duhet të jeni të kujdesshëm edhe në ndërlikime të vogla të tilla si gjobitje ose shpërqendrime që ju kushtojnë shtrenjtë. Do të të duhej një relaksim larg rutinës.

Luani

Kini kujdes që të mos debatoni shumë siç ndodhi disa ditë më parë, nuk keni pse të merrni gjithçka dhe të gjithë ballë për ballë! Mos i shihni armiqtë ose konkurrentët kudo, realiteti eshtë shumë më i thjeshtë.

Virgjeresha

Nëse ka një Binjak ose një Shigjetar këto ditë disa divergjenca dhe unë ju paralajmëroj që tani për ditët në vijim sepse mund të ndiheni më nervoz se sa pritej.

Peshorja

Timeshtë koha të kuptoni se kush eshtë pranë jush. Ju mund të ndiheni më të lodhur ose nervoz, nuk eshtë e lehtë të menaxhoni gjithçka!

Akrepi

Tensioni eshtë i fortë, por dita eshtë premtuese, do të jetë e mundur të zgjidhen disa mosmarrëveshje që kanë lindur gjatë javëve të fundit. Në dashuri, risi, ose rikuperim ose kthim prapa. Edhe kur bëhet fjalë për çështje biznesi, nuk keni pse të ndaleni, duke fituar ide.

Shigjetari

Anshtë një ditë interesante, marrëdhëniet familjare mund të përmirësohen. Dashuri të reja të rëndësishme dhe vendime më të lehta.

Bricjapi

Ju keni një situatë që eshtë gjithashtu një ogur i mirë për të sjellë përpara çështje biznesi ose mundësi të reja. Në dashuri, mos shkel shumë, por vlerëso marrëdhëniet që jeton.

Ujori

Ka lodhje fizike dhe për tu rikuperuar duhet vetëm pak pushim, në dashuri, megjithatë, mosbesimi eshtë një e keqe që ka rrënjë të thella. Ju mund të jeni të zemëruar me dikë që gjithmonë vonon një projekt.

Peshqit

Fillon me një rënie të lehtë. Në dashuri ka pasur shumë probleme, nga shkëputjet e thjeshta emocionale, pakënaqësitë, deri tek ndarjet e vërteta. Më shumë angazhim në punë!

Nessun commento:

Posta un commento