mercoledì 11 novembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 11 nëntor 2020

Horoskopi i se 11/11/2020

Dashi

Zemra juaj eshtë plot dashuri, por ndiheni sikur jeni hedhur mënjanë. Nëse ekziston një person që ju intereson, përpiquni ti afroheni dhe të ekspozoheni me të gjitha qëllimet tuaja të mira ...

Demi

Eshtë një horoskop i mirë për punë me një provë të shkëlqyeshme që mund të kaloni. Përkundër ndonjë rënie të mundshme të tonit dhe nervozizmit ju gjithmonë arrini të "ngriheni në këmbë"!

Binjaket

Sot jeni mjaft intolerant, dikush ju provon durimin dhe kështu ka mundësi që të ndiheni të lodhur. Shmangni grindjet në dashuri; më në fund kërkoj falje nga një person.

Gaforrja

Lëreni frikën në shtëpi dhe lëreni veten të tërhiqet nga rrjedha e ngjarjeve; zgjidh mundësitë që vijnë tani. Një ditë e pasionuar që mund tju japë më shumë entuziazëm nëse nuk mbylleni në krenarinë e plagosur.

Luani

Vëmendje, ata që punojnë mund të mos mbarojnë, eshtë mirë të mendojnë se çfarë eshtë e dobishme për tu kryer në ditët në vijim. Sot gjendja shpirtërore eshtë paksa kërcimtare.

Virgjeresha

Nuk eshtë e lehtë të gjesh qetësi sepse këto ditë je shumë i lodhur, shumë gjëra për të bërë. Ndryshimet e roleve priten në periudhën afatmesme, diçka më shumë mund të arrihet, por kini kujdes nga paratë. Shans i mirë për dashuri.

Peshorja

Situata duket e qetë por për paratë duhet maturi; ju mund të reagoni në mënyrë agresive dhe të krijoni tension me partnerin tuaj; mos u lodh sonte. Ju mund të bëni një kërkesë për një gjë specifike, por mos prisni një përgjigje të menjëhershme, ju duhet të rregulloni rreth jush.

Akrepi

Ditë e lodhshme për tu menaxhuar, shumë çështje do të mbeten pezull. Kjo nuk eshtë koha më e mirë për të filluar me projekte të ekzagjeruara.

Shigjetari

Ju do të dëshironi të arratiseni shumë larg dhe, gjithsesi, sot do të jetë shumë e vështirë të qëndroni të qetë. Studimi dhe puna nuk janë të bllokuara, por çdo ditë ka shumë përpjekje, padyshim që ju duhet të luftoni për të ruajtur pozicionin tuaj.

Bricjapi

Gjërat janë më të mira, duhet të përpiqesh të jesh më pak i shqetësuar. Mundësi rreth jush.

Ujori

Sot kjo situatë bëhet bindëse. Ndoshta mendimet tuaja janë diku tjetër, ju jeni të tensionuar, por shtireni te papritur.

Peshqit

Nëse keni bërë një gabim në të kaluarën ose keni lënë dikë me nxitim, ju mund të tërhiqni hapat tuaj. Ndryshimet ose transferimet mund të përfshijnë dhe intrigojnë shumë.

Nessun commento:

Posta un commento