giovedì 12 novembre 2020

Horoskopi i se e enjte 12 nëntor 2020

Horoskopi i se 12/11/2020

Dashi

Surpriza të këndshme po vijnë. Eshtë një periudhë që mund të jetë stresuese për punën, por edhe për ata që kërkojnë referenca të reja; ju ndryshoni rolin, punën edhe vendin e punës.

Demi

Sot gjithçka duket mjaft e hutuar ose e vështirë për tu vazhduar, mbase ka shumë angazhime që duhet të përpiqeni të përmbushni. Mbase nuk dini ku të ndiheni dhe nuk dini kujt ti besoni ...

Binjaket

Epo puna edhe nëse doni të propozoni diçka të re; ditë shumë interesante edhe për ndjenjat, bëhuni gati të përjetoni emocione të reja nëse zemra eshtë vetëm.

Gaforrja

Lini çdo dyshim dhe flisni me sinqeritet me personin e zemrës tuaj. Sot mund të mendoni se e keni veten shumë pak nga bota.

Luani

Dashuria mungon ose nuk jeni aq i bindur sa më parë. Ata që kanë biznesin e tyre mund të shënojnë një sukses të mirë.

Virgjeresha

Qielli i ditës premton mirë, por në dashuri nuk doni më të humbni kohë. Gëzime të vogla familjare ose personale.

Peshorja

Këtë mëngjes duhet të bëni një pagesë ose të kryeni një detyrë që mund tju duket e bezdisshme. Ditë e veçantë kur mund të përplaseni me shumë njerëz.

Akrepi

Nëse do të kishte ndonjëherë ndonjë gabim ekonomik, tani do të ketë një shans të rimëkëmbet edhe të kthehet në lojë. Ju jeni në majën e valës, por po i hiqni kohë dashurisë.

Shigjetari

Dyshimet në lidhje me drejtimin e studimit ose punës që duhet ndjekur. Në fushën sentimentale, tani vjen mundësia për të kuptuar se sa njerëz vërtet ju duan.

Bricjapi

Dikush do të thirret për të bërë gjëra të reja. Mundësitë për takime.

Ujori

Ju jeni këmbëngulës, i fortë, edhe tepër i bindur. Ju nuk i doni qëndrimet .

Peshqit

Dita e rikuperimit psikofizik. Mos i nënvlerësoni mundësitë që shfaqen tani. Tensionet e së kaluarës duken vetëm një kujtim.

Nessun commento:

Posta un commento