martedì 10 novembre 2020

Horoskopi i se e martë 10 nëntor 2020

Horoskopi i se 10/11/2020

Dashi

Një përgjigje mund të ketë mbërritur ose do të arrijë së shpejti, detyra të reja. Sot ju mendoni pak më shumë për jetën praktike, sesa për jetën sentimentale. Sot keq me ata që nuk mendojnë si ti ...

Demi

Nëse mendoni se kush, nga shikimi juaj, ju ka lënduar në të kaluarën, rrezikoni të mos e vendosni veten më në vijë, duke e kaluar kohën tuaj duke u ankuar. Rrugët e reja kanë të bëjnë me punën, por edhe në dashuri nuk eshtë e lehtë të pritet me të kaluarën, në disa raste do të jetë e nevojshme ta bësh atë!

Binjaket

Ju jeni në gjendje të bëni dhe të zhbëni siç të doni. Fatkeqësisht, disa fatura të larta kanë mbërritur ose ka shpenzime shtëpiake.

Gaforrja

Një ditë për të shënuar në kalendar pikërisht sepse ajo ka aftësinë ti japë jetës tuaj një forcë dhe një aftësi për veprim të jashtëzakonshëm. Takimet e reja janë shumë intriguese.

Luani

Këto ditë përpiquni të heqni qafe një barrë, nëse ka një inat të vogël apo të madh ndaj dikujt eshtë më mirë të përballeni me atë që eshtë e gabuar, të flisni më shumë sesa të mbani gjithçka brenda.

Virgjeresha

Ju do të keni shumë për të thënë sot. Ju nuk ju pëlqen humbja dhe nuk doni të humbni kohë me ata që nuk ju meritojnë.

Peshorja

Probleme të mundshme ekonomike, unë rekomandoj që të mos shpenzoni shumë para këto ditë. Në dashuri mund të humbni durimin ... jo faji juaj!

Akrepi

Lodhja e bën veten të ndihet, ju jeni nervoz, e gjithë kjo mund të ketë ndikim në dashuri nëse nuk jeni të kujdesshëm me fjalët. Sot do të ishte më mirë të qëndroni larg argumenteve dhe situatave që mund tju zemërojnë.

Shigjetari

Ditë e rëndësishme edhe në dashuri mund ta kapërceni hutimin. Ndiheni e gjallë, e gatshme të harroni çdo grindje.

Bricjapi

Fuqia juaj eshtë rimarrë, këtu eshtë një ditë e mirë për gjithçka, edhe për të organizuar një lajm të mirë. Periudha gjithashtu e vlefshme për ata që duan të konfirmojnë një marrëveshje, një dashuri, qëllime të mira dhe qëllime të reja që vijnë.

Ujori

Ju nuk e kuptoni qëndrimin e një personi në vendin e punës, nuk e dini nëse ai eshtë në krahun tuaj apo jo. Për ata me një dashuri të re, nuk jeni shumë i bindur, e kaluara peshon shumë. Ekzistojnë ndryshime në çift që eshtë e vështirë të shërohen.

Peshqit

Kjo ditë eshtë e vlefshme, energjitë e bukura që i gjeni vetë ju lejojnë të dalloheni në mjedisin profesional. Je i dashuruar

Nessun commento:

Posta un commento