lunedì 2 novembre 2020

Horoskopi i se e hënë 2 nëntor 2020

Horoskopi i se 02/11/2020

Dashi

Dituria bëhet e rëndësishme, miqësitë dhe situatat që lindin tani vlen shumë. Kush mbyllet në shtëpi nuk e merr. Për ndjenjat e fazës së rimëkëmbjes.

Demi

Eshtë një ditë interesante për kontakte dhe marrëdhënie shoqërore. Në dashuri ju jeni simpatik, ditë pozitive e përgjithshme.

Binjaket

Nëse vazhdoni të lodheni kështu, eshtë normale që atëherë mund të lëshoni shumë tension në familje. Ata që nuk janë me ju janë kundër jush, tash e ca kohë ata po vendosin ultimatume!

Gaforrja

Çfarëdo që planifikoni të bëni sot eshtë e shkëlqyeshme për të kaluar. Periudhë e rëndësishme për ndjenjat. Shëndeti kërkon më shumë vëmendje, dashuria mund të bëhet protagoniste në jetë.

Luani

Humori do të jetë paksa valltar. Të flasësh për punë eshtë më e lehtë. Projekte të lodhshme dhe kërkuese.

Virgjeresha

Eshtë koha e duhur për të filluar iniciativa të reja, dashuria jep më shumë pasion. Dita sjell energji të mirë!

Peshorja

Ju duhet të përballeni me disa shpenzime shtesë, edhe të papritura, për transferimin ose ndryshimin e dikujt. Mendoni për dashurinë me më pak argumente. Ju do të kontaktoheni nga një person që ju do. Kush ju ka kritikuar do tju japë të drejtë, sukses personal.

Akrepi

Situata eshtë e vlefshme për kalimin e keqkuptimeve në shtëpi, të kryera gjithashtu për ato marrëdhënie që kanë probleme në menaxhimin e parave ose për veprimet e vjetra të papërfunduara ligjore.

Shigjetari

Një situatë e bukur për kontaktet; provimet dhe intervistat e preferuara. Ju nuk jeni dakord me idetë e një personi që nuk mendon si ju ...

Bricjapi

Periudha si luftëtar, gjithmonë ju këshilloj të braktisni shtigjet e vjetra, takime të reja që janë gjithmonë shumë pozitive, mos u izoloni në mendime që nuk janë produktive; vendime të rëndësishme.

Ujori

Ju do të vini në dyshim një dashuri ose lodhje të qëndrimeve të partnerit tuaj. Kushtojini vetes kohën tuaj, edhe duke u kujdesur edhe për pamjen tuaj fizike më shumë, duhet të bëni më pak gjëra dhe të pushoni më shumë.

Peshqit

Një nga arsyet e diskutimit, në familje, mund të jenë investimet ose shpenzimet e paplanifikuara për shtëpinë. Për disa, një fazë e rimendimit ka filluar.

Nessun commento:

Posta un commento