martedì 17 novembre 2020

Horoskopi i se e martë 17 nëntor 2020

Horoskopi i se 17/11/2020

Dashi

Mire jeta praktike. Mos nënvletsoni idete e reja e bashkëpunimit.

Demi

Energji në aktivitetin praktik dhe mundësi të mira fitimi. Kujdes.

Binjaket

Ne trupin tuaj patjetër që keni një force shtesë sesa në të kaluarën, mos nënvlerësoni propozimet e reja të dashurisë. Mos harroni se ju jeni dhe do të jeni gjithmonë fitues!

Gaforrja

Ndryshimet në punë ose në studim, kjo kohë do të jetë në favorin tuaj. Nëse jeni duke kërkuar një dashuri të re, do të keni kënaqësi të madhe!

Luani

Ju duhet të provoni se çfarë vleni në punë, të filloni shkëlqyeshëm! Ju mund të jeni të zemëruar me një person i cili, sipas gjykimit tuaj, ju ka lënë pas dore, por në këto ditë do të jetë e mundur të bëni paqe!

Virgjeresha

Sot do të keni një ngarkesë shumë të mirë të energjisë. Njoftime.

Peshorja

Përqendrohuni në veprimet e rëndësishme në mëngjes, por sonte do ti kushtoheni dashurisë. Kjo ditë mund të jetë konfliktuale, nëse ka dikush që dëshiron të kujdeset se çfarë të bëjë, bëhu i durueshëm!

Akrepi

Më në fund një ditë më pak e mërzitshme. Ndryshimet u bënë më të lehta, ju keni hyrë në një rrugë të re që eshtë pak e lodhshme për të vazhduar dhe ndjeni shumë tension mbi ju.

Shigjetari

Mos u mundoni ta vendosni veten kundër fatit; sot gjërat janë më mire por dashuria kërkon vëmendje, një pasion i lidhur me të kaluarën mund të lindë ose rilindë. Ashtë një ditë e mirë për të udhëtuar.

Bricjapi

Nëse jeni vetëm tani dëshira juaj do të ishte të kishit një histori pasionante, romantike dhe mbase me pak të çmendur. Përparësitë e mundshme dhe lajmet e mira.

Ujori

Sulmoni nëse jeni të interesuar të fitoni. Periudhë e shkëlqyeshme për ata që mesojnë, do të jetë gjithashtu një periudhë interesante për dashurinë.

Peshqit

Sonte eshtë e lehtë të vuash nga një rënie psikofizike. Eshtë koha të bëni diçka më shumë për veten tuaj dhe për të tjerët, duke fituar kush ka një histori të mirë e blindon atë ...

Nessun commento:

Posta un commento