mercoledì 18 novembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 18 nëntor 2020

Horoskopi i se 18/11/2020

Dashi

Ju do të fitoni një avantazh të madh, edhe në çështjet e zemrës. Perspektiva të reja për punë.

Demi

Mbetet vetëm të adresojmë çdo pakënaqësi në diskutime duke u përpjekur të mos biem përsëri në akuzat ose fjalimet e zakonshme. Sot mund të keni konfirmim se një person ju do. Edhe në punë mund të bëni një zgjedhje fituese, përpiquni të mos e shtyni atë që mund të bëni tani!

Binjaket

Një person që ju pëlqen mund të deklarohet; koha ok për takime të reja. Eshtë koha e detyrave dhe mundësive.

Gaforrja

Ditë që fillon me një merite të madhe. Nëse nuk ka partnerin e duhur pranë jush, duhet të pyesni veten pse jeni të ankoruar në situatat e kaluara!

Luani

Ju duhet ti ndaloni shpenzimet, kohët e fundit paratë mund të kenë dalë për një modernizim, një shpenzim të vogël. Eshtë sikur njerëzit përreth jush në vend që të luajnë lojën tuaj po përpiqen tju tërheqin vëmendjen.

Virgjeresha

Kjo eshtë me të vërtetë një ditë e lodhshme, eshtë e lehtë që të ketë shumë tensione, edhe në dashuri unë këshilloj të mos gërmoni në të kaluarën. Do të ishte një ide e mirë të mos bëni shumë, do të nenvrikoseni nga sjellja e një njeriut. Disa probleme për të zgjidhur.

Peshorja

Ju po kërkoni aleanca ose ndere të reja dhe tani mund të merrni disa përparësi. Ditë të rëndësishme për aktivitet, por edhe për dashuri.

Akrepi

Ashtë një ditë më e mirë. Kontaktet me fat. Ndihmoni veten të flini me çajra bimorë natyralë.

Shigjetari

Ndryshimet në familje që shënojnë një ndryshim pozitiv në jetën tuaj. Në dashuri ka një kapacitet të madh për të dashur ...

Bricjapi

Retë në jetën e shtëpisë, mbase eshtë puna ajo që ju largon ose disa shqetësime; kini kujdes nga polemikat me Akrepin dhe Shigjetarin, merrni kohën tuaj! Kushtojini vëmendje aspektit juridik të situatave të caktuara.

Ujori

Unë ju ftoj të zbuloni miqësitë, eshtë shumë e rëndësishme për ju të besoni te njerëzit e sinqertë. Një person Dashi ose Luani mund tju bëjë propozime.

Peshqit

Duhet të jeni më të kujdesshëm në gjykime dhe fjalë, këto ditë eshtë e vështirë të pranosh një situatë të re pune dhe polemikat janë tretur. Nëse diskutimet dhe tensionet janë zvarritur në familje për disa kohë tani, ka ardhur koha për të sqaruar gjithçka që eshtë e gabuar ... Dashuria në shërim të lehtë.

Nessun commento:

Posta un commento