lunedì 16 novembre 2020

Horoskopi i se e hënë 16 nëntor 2020

Horoskopi i se 16/11/2020

Dashi

Humori eshtë valltar në këtë ditë. Diskutime me familjen ose kolegët. Ju do të testoheni.

Demi

Tensionet në familje ose në dashuri mund të kapërcehen gjatë kësaj dite të mirë. Unë mendoj se qëndrimi i qetë në këtë ditë do të ishte i mire! Takime të reja dhe për ata që kanë mundësi të vërehen, të dalin në punë, ka më shumë mundësi.

Binjaket

Ju ndjeheni të fortë, nëse jeni duke kërkuar për lajme kjo eshtë dita e duhur për të lëvizur. Ditë e pastër.

Gaforrja

Në dashuri ka pasur kontraste të forta dhe në raste të jashtëzakonshme edhe zhgënjime. Bëni kujdes nëse ka Binjakë ose Libra rreth jush që mund tju turpërojnë ose nuk ju japin sigurinë që dëshironi.

Luani

Po prisni një konfirmim, kushtojini vëmendje parave sepse këto ditë mund të dalin më shumë para sesa pritej. Në dashuri ju jeni më të disponueshëm: një takim i ri eshtë i mundur, një mbrëmje pasionante ...

Virgjeresha

Gjendje të lehtë që përfshin një ditë të përgjithshme të bukur. Dite e shkëlqyeshme për ata që mund dhe duan të vërtetojnë një histori dashurie. Takime të reja super të preferuara.

Peshorja

Sot përpiquni të bëni gjithçka me qetësi. Shtyni çdo takim deri nesër ...

Akrepi

Sot do të flisni për para ose do të mendoni se si ti merrni ato për të kryer një projekt. Këto ditë janë gjithashtu më interesante për të udhëtuar, ndoshta për arsye pune. Dhe do të jetë aktiviteti që do të ndryshoj.

Shigjetari

Ju jeni më të disponueshëm, por edhe të gatshëm të rishikoni disa nga pozicionet tuaja sepse për disa kohë keni më shumë besim tek vetja. Ju jeni padyshim më të fortë dhe nëse favorizoheni për të realizuar projekte dashurie, mirë me Ujorin!

Bricjapi

Pavarësisht gjithçkaje, ju mund të ndiheni të nënshtruar. Nëse keni biznesin tuaj, nuk përjashtohet mund të merrni telefonata papritmas.

Ujori

Në rregull, por dashuria eshtë e ftohtë. Mosmarrëveshjet me një ish koleg ose shef.

Peshqit

Tensioni nervor eshtë mjaft i lartë. Kujdes sot me Dashin dhe Gaforren.

Nessun commento:

Posta un commento