lunedì 9 novembre 2020

Horoskopi i se e hënë 9 nëntor 2020

Horoskopi i se 09/11/2020

Dashi

Eshtë e mundur që rrugët e reja do të zbulohen. Në dashuri jini të kujdesshëm, një histori e rëndësishme mund të lindë!

Demi

Mund të ndodhë që, në këto ditë, një njeri tju marrë me vullnet të mirë dhe tju bëjë disa propozime shumë interesante në lidhje me punën. Lidhjet që kanë lindur tani janë të vështira për tu menaxhuar, nuk bëjnë zgjedhje impulsive të dashurisë.

Binjaket

Ju ndjeheni mirë dhe në formë sot. Vëmendje vetëm nëse jeni të pavendosur midis dy historive ...

Gaforrja

Situata pozitive, shmangni qëndrimet shumë drastike. Punë me kohë të pjesshme dhe mundësi për të pohuar veten menjëherë, thjesht duhet ta dëshironi.

Luani

Nëse duhet të flisni për çështje të parave, nënshkrimi i një marrëveshjeje eshtë një ditë e mirë. Udhëtime dhe takime befasuese.

Virgjeresha

Situata e dashurisë mund të habisë, çifte e forta dhe të motivuara arrijnë të bëjnë plane gjatë javëve të ardhshme. Ata pak që nuk ndiejnë energji pozitive do të thotë se janë tepër të lidhur me të kaluarën. Ky mund të jetë një kufizim. Konfirmime të mira së shpejti.

Peshorja

Ditë shumë e lehtë, shpërblime dhe mundësi gjatë rrugës. Në kontekstin e punës të vëmendshëm ndaj armiqve të fshehur.

Akrepi

Para që shkon jashtë, por edhe mundësia e shpenzimit në funksion të një blerje të rëndësishme. Takime të reja shumë emocionuese: edhe nëse ju pëlqejnë aventurat mund të ecni përpara, ndiheni më mirë, jeni pozitiv.

Shigjetari

Lodhje dhe pak stres, mos bëni shumë në punë, mos e teproni. Qetësimi në familje ose me personin që doni, por ato janë tensione momentale.

Bricjapi

Një ditë e dobishme edhe për marrëdhëniet me të tjerët. Ju bëni mirë të rrini me njerëz, dini të përdorni një sens humori dhe optimizmi dhe atë ajër të shpërqendruar që tërheq vëmendjen.

Ujori

Gjithçka që keni vendosur, organizuar në muajt e fundit do të jetë një arsye për sukses në javët në vijim. Mundohuni të zgjidhni një dilemë të brendshme, në fakt dëshironi çiftin, por keni frikë se një marrëdhënie e qëndrueshme mund tju kufizojë lirinë.

Peshqit

Ju keni një dëshirë të madhe për të sqaruar, por mund të shkelni në këmbët e atyre që kanë shkelur prej kohësh tuajat. Realiteti eshtë që ju jeni mjaft i hutuar, keni menduar për disa ditë që nuk jeni në lartësinë e disa gjërave që po bëni ...

Nessun commento:

Posta un commento