lunedì 30 novembre 2020

Horoskopi i se e hënë 30 nëntor 2020

Horoskopi i se 30/11/2020

Dashi

Periudhë e çrregullt, por do të bëhet një shenjë për lajme të shkëlqyera. Nëse keni filluar kohët e fundit një projekt të ri, duhet të përpiqeni ta realizoni duke besuar më shumë në aftësitë tuaja.

Demi

Gjithçka që lind në këto orë eshtë e bezdisshme. Përpjekja juaj do të paguajë me sukses, por vetëm me kalimin e kohës.

Binjaket

Vendosmëria juaj fiton, por tani unë duhet tju kërkoj të bëni vetëm gjërat që ju interesojnë më shumë dhe që, mbi të gjitha, ta shfrytëzojnë në maksimum. Sonte do të jeni më shqetesuar, sherre për të shmangur.

Gaforrja

Nëse një gjendje nuk shkon e panevojshme për të nderprehur, më mirë prerë atë shkurt. Eshtë e mundshme që, në këtë ditë, ju duhet të zgjidhni një problem parash.

Luani

Prej disa kohësh, pothuajse asgjë nuk ju duket mirë, duhet ta pranoni se jeni me të vërtetë duke tepruar duke dashur te ndani flokun në katër! Ditë e qetë. Një marrëdhënie pune eshtë në diskutim, shumë shpenzime.

Virgjeresha

Edhe nëse e dini që meritoni diçka dhe përsëri dëshironi të merrni avantazhe praktike dhe ekonomike, perpiquni "hijshëm", sepse forca e diplomacisë mbizotëron mbi gjithçka!

Peshorja

Dashuria ia vlen të luftosh, në fund të fundit eshtë ajo që ke bërë për një jetë Flisni me këdo që duhet pa shtyrë asgjë deri nesër, natë e shqetësuar.

Akrepi

Mirë mesimet dhe puna, por kushtojini vëmendje shpenzimeve. Diçka lind ose rilind në zemrën tuaj, por ju duhet të heqni qafe një mjedis që nuk ju pranon ose nuk ju pëlqen.

Shigjetari

Një force të mirë guximi dhe shkathtësie do të jetë e mundur të arrihet diçka më shumë. Situata personale duket e gjallë dhe tërheqëse, prandaj dëshira për të bërë projekte të reja, për të dashur do të rritet gjithashtu.

Bricjapi

Dita e forces. Padyshim një ditë e këndshme edhe për të provuar një dashuri.

Ujori

Për arsye të ndryshme do të duhet të përpiqeni të siguroni të ardhurat. Një problem mund të prekë lidhjen tuaj të dashurisë, ju nuk doni të thoni gënjeshtra dhe mbi të gjitha merrni kohë, më mirë të jeni të sinqertë!

Peshqit

Në dashuri eshtë një periudhë pushimi dhe nuk eshtë faji juaj. Realiteti eshtë se ju jeni shumë të lodhur dhe se po bëni shumë gjëra së bashku.

Nessun commento:

Posta un commento