domenica 1 novembre 2020

Horoskopi i se e diel 1 nëntor 2020

Horoskopi i se 01/11/2020

Dashi

Kjo ditë na fton të jemi të kujdesshëm dhe më të vëmendshëm edhe ndaj gjërave të vogla. Formë e mirë fizike, nëse keni pasur disa lemza tani ndiheni më mirë.

Demi

Dita e preferuar, fat i mirë që do të vijë së shpejti. Në dashuri, kush përfshihet tani mund të jetë i suksesshëm.

Binjaket

Sa më shumë ftesa të pranoni, aq më mirë do të jenë, kështu që të paktën mund të takoni njerëz të rinj ose të shpërqendroheni pak. Durimi në familje.

Gaforrja

Ka diçka emocionuese, mund të ketë një takim, një ftesë, diçka të bukur për ta ndarë me miqtë e këndshëm. Në dashuri, merreni me punë. Një lajm i mirë mund të vijë.

Luani

Nëse e juaja eshtë një marrëdhënie në krizë do të ishte e përshtatshme të ktheni faqen; për martesë të çifteve të qëndrueshme, fëmijë. Nga ata që argumentojnë tek ata që janë thjesht intolerantë, duhet të them se pothuajse të gjithë mund të ndihen shumë të paqëndrueshëm.

Virgjeresha

Ju jeni në mëshirën e mendimeve tuaja, por shpresoj se dashuria ka hyrë në jetën tuaj. Merrni një ftesë ose dëshironi të organizoni një udhëtim.

Peshorja

Në këtë mbrëmje do të jetë e mundur të rikuperoni disa emocione. Dashuria lë kohën që gjen ...

Akrepi

Një polemikë e vogël nuk dëmton kurrë, por sot do të jetë e vështirë të shoh të qetë, ti kushtosh vëmendje marrëdhënieve familjare. Angazhimi dhe përkushtimi juaj kërkohet në këtë ditë.

Shigjetari

Ju do të jeni në gjendje të zbuloni mjedise, njerëz, situata të pazakonta dhe intriguese. Në këtë moment jeta juaj eshtë më e lirë, çdo zgjedhje kushton pak heqje dorë ...

Bricjapi

Eshtë e mundshme që në orët e fundit të jeni përballur me një person që nuk po bën detyrën e tij. Kënaqësi të mëdha.

Ujori

Kini kujdes nga çështjet ligjore, vonesat ose ndërlikimet nëse në të kaluarën keni harruar të paguani disa fatura ose keni bërë një gabim të vogël, mos u besoni të gjithëve.

Peshqit

Një ditë e shkëlqyeshme nëse kalohet me njerëz të këndshëm, shkaqe ose çështje burokratike tani mund të krijojnë më pak ankth sepse gjenden zgjidhje. Dashuria eshtë plot me lajme të mira: nëse jeni çift, planifikoni një ngjarje të këndshme!

Nessun commento:

Posta un commento