sabato 31 ottobre 2020

Horoskopi i se e shtunë 31 tetor 2020

Horoskopi i se 31/10/2020

Dashi

Mos abuzoni me forcën tuaj fizike. Më të rinjtë ose më të gatshëm, ata mund të fillojnë një aktivitet të pazakontë ...

Demi

Disa kontrast janë të mundshme në dashuri, nuk jeni të qartë ose nuk doni të bëni shumë. Koha e qetë, por ekziston një pyetje e hapur në lidhje me një shtëpi ose një lëvizje që dikush ka në mendje.

Binjaket

Kohët e fundit keni eliminuar disa miqësi ose njohje të panevojshme. Një ditë pak e lodhshme, por produktive.

Gaforrja

Ndoshta duhet të mbyllni disa situata ose ti largoni njerëzit, kjo do tju kushtojë armiqësi të dikujt, por kjo eshtë jeta. Ju mund të jeni pak i stresuar për familjen.

Luani

Punët e zemrës mund të përmirësohen nëse besoni në të ardhmen dhe në aftësitë tuaja. Vëmendje ndaj fjalëve, instinkt për të frenuar. Eshtë e mundshme që armiku juaj të përpiqet në çdo mënyrë të ju vë në një dritë të keqe.

Virgjeresha

Dukeni e diskutueshme, një tension eshtë i pranishëm dhe eshtë regjistruar edhe më i fortë ndaj një institucioni, një kompanie, jeni ndjerë "i tradhtuar", akuza të padobishme. Ju do të dëshironi të ikni nga familja, por do të shihni se do të kalojë.

Peshorja

Luaj sot letrat më të mira, vetëm kujdes nga disa polemika familjare. Ne nuk duhet ta lëmë veten të na kapin pasiguritë. Tani eshtë koha për të folur, për të shprehur gjithçka që dikush ka brenda. Zgjidhje gjatë rrugës.

Akrepi

Dita e nënshtruar, kushtojini vëmendje marrëdhënies me një Bricjap. Unë gjithmonë rekomandoj vëmendje në aspektin ekonomik, paratë e pritura nuk futen. Ju duhet të flasi, të kundërshtoni një vendim kundër jush.

Shigjetari

Emocionet janë të forta, si dhe dëshira për të ndryshuar, për tu nisur në sektorë ose vende të reja. Bëni kujdes kur lëvizni, diçka shkon vonë në pjesën e dytë të ditës.

Bricjapi

Për ndjenjat eshtë një ditë e rëndësishme dhe nëse ka një person që dëshironi të kontaktoni përsëri mos humbni kohë. Së shpejti do të duhet të pranoni një ndryshim; fillon një periudhë e shpresës së re, edhe në dashuri. Eshtë e rëndësishme sot të shmangni ringjalljen e së kaluarës.

Ujori

Kjo ditë eshtë e rëndësishme që të përpiqeni të rigjeni siguritë, të bëni një dëshirë. Në përgjithësi situata pozitive, ju duhet të rikuperoni energjinë fizike.

Peshqit

Do tju duhej një moment për reflektim, krahasuar me muajt e kaluar, megjithatë, projektet janë më të mira, ata që janë ndarë tashmë kanë një flakë të re. Eshtë e këshillueshme që këto ditë të vlerësoni një romancë ose vlerë familjare, keni nevojë për mbrojtje.

Nessun commento:

Posta un commento