venerdì 30 ottobre 2020

Horoskopi i se e premte 30 tetor 2020

Horoskopi i se 30/10/2020

Dashi

Duhet pak durim. Ju jeni më të qetë dhe kjo gjithashtu përmirëson gjendjen tuaj fizike.

Demi

Do të jetë një ditë më e butë nga sa e imagjinoni, një person që nuk e keni dëgjuar për një kohë të gjatë mund të vijë në jetë dhe zemra juaj do të jetë më e lumtur, puna i merr kohë dashurisë.

Binjaket

Duhet thënë se në këtë periudhë ka shumë të lindur që po përpiqen të gjejnë qetësi, ndër të tjera edhe nga pikëpamja ekonomike, dashuria ka mendime të vogla të dyta.

Gaforrja

Pasdite do të jetë më mirë, drejtpërdrejt duke lënë hapësirë për ironi. Optimizoni punën tuaj dhe përpiquni ti jepni më shumë hapësirë dashurisë. Shpenzime të tepërta.

Luani

Këto janë ditë të dobishme nëse keni ndërmend të rivlerësoni një ndjenjë dhe të filloni të bëni diçka të rëndësishme. Diskutimet prindër fëmijë duhet të shmangen; mbrëmja sjell më shumë qetësi.

Virgjeresha

Miqësia eshtë gjithashtu një formë dashurie. Nëse disa njerëz nuk i përgjigjen më dëshirave tuaja, ndryshoni kursin ...

Peshorja

Dashuria nuk u përgjigjet nevojave tuaja; sot dukesh pak i bezdisur, duhet të përpiqesh të kapërcesh këtë moment të një ngërçi të lehtë, nuk do të zgjasë shumë. Për ata që punojnë me kohë të pjesshme ose me komision të vogël në hyrje.

Akrepi

Sot konfuzioni mbretëron i lartë; rreth jush shumë njerëz që flasin dhe nuk përfundojnë, a do të jeni të gatshëm të toleroni? Niveli juaj fizik eshtë pak poshtë. Mos e tepro sot.

Shigjetari

Ju dëshironi lirinë dhe rebeloheni kundër imponimeve, edhe në punë dhe në dashuri. Realiteti eshtë që ju keni shumë mendime në kokën tuaj dhe kjo sjell disa shqetësime në çdo marrëdhënie.

Bricjapi

Thirrjet për dashuri mund të jenë më të mira, shumë prej tyre tashmë po ndryshojnë jetën e tyre ose duan të kërkojnë zgjidhje të reja për strehim dhe punë, vazhdoni kështu! Mundohuni ti kushtoni kohën tuaj asaj që ju pëlqen për të kapërcyer ankthet tuaja të vogla ...

Ujori

Tani eshtë e mundur të pajtohesh me një person që ishte kundër teje pak kohë më parë. Me Luanin merrni më shumë por edhe me Bricjapin eshtë e mundur të gjeni një qetësi dhe intimitet të mirë.

Peshqit

Ju do të merrni një përgjigje të rëndësishme brenda tre ditësh. Sot do të jetë më mirë të shmangni humbjen e energjisë ...

Nessun commento:

Posta un commento