sabato 3 ottobre 2020

Horoskopi i se e shtunë 3 tetor 2020

Horoskopi i se 03/10/2020

Dashi

Ju mund të jeni në gjendje të bëni marrëveshje dhe aleanca. Eshtë një periudhë shpenzimesh të mëdha, veçanërisht për ata me fëmijë.

Demi

Ju mund të vendosni se çfarë të bëni, edhe situata të ngushta që nuk vlejnë më për asgjë. Eshtë e vështirë të kuptosh se çfarë po kalon nëpër kokën tënde, të duhet pak qetësi për të reflektuar mirë në zgjedhjet që duhet të bësh në të ardhmen.

Binjaket

Për ndjenjat që po kapni. Mund të fillojë një jetë të re ...

Gaforrja

Ju jeni aq i fortë sa jeni në gjendje tu jepni energji njerëzve përreth jush, edhe gjithë kjo padyshim që kushton shumë përpjekje. Energjia juaj dyfishohet, por duhet ta rregulloni jetën tuaj ...

Luani

Ju jeni të lodhur sepse jeni nën presion për shkak të shpenzimeve ose ngjarjeve shumë të "rënda" familjare; Takimet me një noter, një avokat, kontratat që do të rishikohen. Në dashuri po mendoni se çfarë eshtë e drejtë të bëni. Kini kujdes nga çdo kurioz që mund tju dëmtojë.

Virgjeresha

Nuk eshtë rasti të bësh zgjedhje të rëndësishme, të marrësh vendime të nxituara, duhet të përpiqesh të lësh ankthin të kalojë, trupi nuk duhet të lihet pas dore. Mosmarrveshje me Luanin dhe Kancerin.

Peshorja

Sot diçka nuk eshtë në rregull, vonesa të mundshme. Mos u ngarkoni nga ngjarjet: qetësohuni!

Akrepi

Një ngarkesë e shkëlqyeshme dhe gjatë kësaj dite, aftësi të shkëlqyera të qitjes. Udhëtimet ose lëvizjet e preferuara, me të vërtetë do të ishte e përshtatshme të bëjmë diçka për të çlodhur mendjen.

Shigjetari

Këto ditë duhet të jeni pak më të kujdesshëm në lidhje me paratë, ka shumë shpenzime, dalje për në shtëpi më shumë. Maturia me Bricjapin dhe Virgjëreshën.

Bricjapi

Gjërat janë më mirë, ka mundësi të mira. Ju mund të menaxhoni gjërat në marrëdhëniet në çift, por do tju duhet shumë durim dhe disponueshmëri nga ana juaj. Lajme nga një i afërm ...

Ujori

Nëse tashmë jeni i zënë në këtë periudhë duhet të keni kujdes se çfarë thoni dhe çfarë bëni. Momenti i forcës për ata që duan të fitojnë një sfidë.

Peshqit

Ju nuk flisni shumë këto ditë, mund ta mbyllni veten Ju jeni në një gjendje ndryshimi, ndoshta edhe ankthi.

Nessun commento:

Posta un commento