venerdì 2 ottobre 2020

Horoskopi i se e premte 2 tetor 2020

Horoskopi i se 02/10/2020

Dashi

Një ditë që mund të sjellë zgjidhje të papritura, disa lajme të mira dhe të mos nënvlerësoni miqësitë e reja. Kjo ditë mund të sjellë pak komplikime, por edhe një qëndrim më pozitiv ndaj të ardhmes.

Demi

Merrni kohën tuaj sot. Ndryshoni diçka në punë, nga rrethanat e jashtme dhe jo nga vullneti juaj.

Binjaket

Përgatituni për një sfidë, nuk do të fitohet plotësisht. Në çdo rast, duhet të përpiqeni të rikuperoni më shumë qetësi shpirtërore si nga pikëpamja profesionale ashtu edhe nga ajo ekonomike. Kini kujdes nga spekulimet e rrezikshme.

Gaforrja

Ju provoni një forcë të mirë, intuitë që ju përfshin, dashuria kërkon pak vëmendje shtesë, ka të ngjarë ne disa mendime të dyta.

Luani

Edhe një herë eshtë dashuria ajo që krijon një pavendosmëri të vogël, kushtojini vëmendje një historie të së kaluarës që ende nuk ka përfunduar. Çështjet e biznesit mund të jenë të rëndësishme, por nëse duhet të ndiheni dakord për diçka, nuk do të jetë aq e lehtë.

Virgjeresha

Sa i përket punës, disa çështje të rëndësishme duhet të rikonfirmohen. Në dashuri dhe në marrëdhënie me të tjerët ka të ngjarë që të ketë pasur shumë tensione ...

Peshorja

Marrëdhëniet familjare janë të lodhshme dhe do të jetë e mundur të diskutohet me një prind ose të afërm. Nevojitet një mbyllje dhe dikush tashmë ka marrë masa sigurie në dashuri.

Akrepi

Unë duhet tju kërkoj që të jeni të kujdesshëm, veçanërisht nëse shihni se ka provokime ose shumë armiq në vendin e punës. Tërheqjet e periudhës janë fizike, kini kujdes nga një Dem.

Shigjetari

Çiftet e reja tani mund të gjejnë ndihmë në ambiente larg rrethit familjar. Bëni vetes një dhuratë të këndshme, sinqeritet me veten.

Bricjapi

Mundohuni ti përdorni këto ditë për të gjetur një rol të ri në vendin e punës. Duhet të luftoni pak mërzi, do të doni të ndryshoni gjithçka ...

Ujori

Ju bërtisni gjatë gjithë kohës, por nuk bëni asgjë për të ndryshuar ose të paktën ndiheni sikur duart tuaja janë të lidhura. Lodhje e fortë fizike.

Peshqit

Ju jeni nën presion: ndonjëherë ndiheni sikur nuk keni stimuj, jeni plot gjëra për të bërë për të mbushur mendjen tuaj, por ndieni më pak kënaqësinë e të vepruarit. Nëse doni të gjeni dashuri, por bëjeni të qartë vetes se çfarë dëshironi me të vërtetë. Enderrat paralajmëruese, ditë interesante.

Nessun commento:

Posta un commento