domenica 4 ottobre 2020

Horoskopi i se e diel 4 tetor 2020

Horoskopi i se 04/10/2020

Dashi

Periudhë e rëndësishme e jetës tuaj. Lajme të papritura në familje ...

Demi

Përfundoni gjithçka që ju intereson këto ditë. Dashuri të reja pasionante, por të vështira për tu jetuar për shkak të distancës, të një rrote të tretë ...

Binjaket

Për projekte të çifteve të lidhura ngushtë për shtëpinë, për fëmijët. Nëse një dashuri eshtë e fortë, ju mund të vendosni ta bëni atë zyrtare.

Gaforrja

Ditë e dobishme për tu sqaruar me të dashurin tuaj. Ju duhet të përpiqeni të mbroni veten, ditën e përgjithshme të favorshme. Koha e mirë për çifte që duan të kenë një fëmijë.

Luani

Ndalimi i juaj eshtë i pamundur, ju jeni shumë i dëshiruar në këtë ditë. Dita e përgjithshme e favorshme.

Virgjeresha

Sidomos në ndjenja, dialogu dhe mirëkuptimi janë thelbësore; mos u mbyll në heshtje. Sot ka të ngjarë që mund të ndaloni një takim ose të humbni kohë për shkak të një situate të papritur, më mirë të shtyni gjithçka deri nesër.

Peshorja

Një periudhë e tillë stimuluese nuk ishte mbajtur mend për një kohë të gjatë. Vëmendje kur udhëtoni, lodhje, shpërqendrime për të shmangur.

Akrepi

Ditë e përgjithshme interesante, përfitoni nga kjo periudhë për të zgjidhur disa probleme që kanë lindur gjatë javëve të fundit, tani eshtë e mundur të keni diçka më shumë. Nëse dashuria nuk eshtë aty, mund ta kërkosh.

Shigjetari

Një ditë pak nervoze. Eshtë e rëndësishme të shmangni rimendimin e së kaluarës që krijoi vështirësi.

Bricjapi

Kjo ditë fillon mirë. Përmirësoni harmoninë me ata që ju rrethojnë, veçanërisht me partnerin tuaj të vjetër.

Ujori

Pak padurim sepse partneri eshtë jashtë mendjes ose fizikisht. Ju duhet të merrni këshillat e një personi më të vjetër se ju, polemikë me një person Akrep.

Peshqit

Nervozizmi që fshihet, sot më duhet tju kërkoj të keni kujdes nga tensionet e vogla që mund të ekzistojnë. Nëse keni qenë i sëmurë dhe trupi juaj ka nevojë për shërim, mos e teproni.

Nessun commento:

Posta un commento