sabato 24 ottobre 2020

Horoskopi i se e shtunë 24 tetor 2020

Horoskopi i se 24/10/2020

Dashi

Periudha e kthimit të shpagimit, ne flasim për një kohë kur idetë tuaja më të rëndësishme fitojnë, ndryshimet ose mbylljet e ndërmarrjes. Mirë për ata që mund dhe duan të martohen, të jetojnë së bashku ose të kenë një fëmijë.

Demi

Katër javët e ardhshme mund të jenë të mira për një lidhje dashurie. Kujdes për shëndetin: gjithmonë kontrolloni gjendjen shpirtërore, mos e prishni ditën tuaj.

Binjaket

Dikush ka marrë një goditje të ulët ose nuk eshtë plotësisht i qetë sot. Nuk ka nevojë të ekzagjeroni, deri në këtë mbrëmje arrin një lajm i rëndësishëm ose mesazh me tekst.

Gaforrja

Fillon një rrugë e re që të çon larg dhe ndoshta edhe për të bërë zgjedhje të reja. Lajmet dhe vendimet e rëndësishme kanë të bëjnë me shtëpinë: për fat të keq ka shumë këste, borxhe për tu shlyer.

Luani

Ju mund të ndiheni më mirë në këtë ditë që sjell stres të fortë ose pakënaqësi. Problem mbetet nevoja për të ndryshuar stilin e jetës, maturinë në dashuri.

Virgjeresha

Ju e doni sigurinë por më pas tërhiqeni nga shkelja. Nëse ekziston një çështje ligjore, bëni një ndjekje të ekspertëve ...

Peshorja

Tani eshtë e mundur të zgjidhni një problem të vogël personal. Besoj se ka arsye pse dikush do të ndryshojë jetën e tij.

Akrepi

Kujdes nëse historia juaj eshtë në krizë. Ju duhet të merreni me energjitë tuaja. Kini kujdes që të mos bëheni shkak i kokës së kokës për komplikimet për të cilat nuk keni faj.

Shigjetari

Në dashuri, një risi lind paralelisht me një tjetër. Probleme të vogla që mund të kapërcehen.

Bricjapi

Ju keni një tendencë të dëshironi të kontrolloni gjithçka, ky mund të jetë problem. Ju jeni një person racional dhe i qëndrueshëm, por dikush rrezikon tju bëjë të humbni durimin tuaj.

Ujori

Nuk eshtë e lehtë ti besosh të tjerëve, pak por eshtë mirë. Mbrëmja do të ishte interesante për të fluturuar më lart, mendoni për dashurinë në mënyrë më konstruktive!

Peshqit

Një ditë e çuditshme pak e trazuar, në mëngjes ka tensione që zhduken pasdite, në përgjithësi nuk mund të flasim për një periudhë të keqe por sot ju dukeni më të shpërqendruar.

Nessun commento:

Posta un commento