domenica 25 ottobre 2020

Horoskopi i se e diel 25 tetor 2020

Horoskopi i se 25/10/2020

Dashi

Forconi miqësitë ose hidhëroni dikë që eshtë zhdukur prej kohësh. Në dashuri nëse nuk largoheni përsëri eshtë vetëm nga frika!

Demi

Ju duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë po ndodh në jetën tuaj. Edhe pse jeni një person mjaft aktiv, në mëngjes do të vuani nga një rënie e energjisë.

Binjaket

Situatë pak e vështirë për paratë, shpenzimet e vogla duhet të trajtohen me kujdes. Për dashuri ditë më të mira. Pak qetësi e shëndetshme.

Gaforrja

Mos mendoni për të kaluarën, kujtimet nuk ndihmojnë për të jetuar mirë të ardhmen dhe ju e dini atë në mënyrë të përsosur pasi që gjithmonë preferoni të filloni projekte të reja, duhet të hiqni qafe pak melankolinë.

Luani

Ju mund të bëni gjëra që nuk i keni imagjinuar kurrë deri para disa vitesh, të përcaktoni një marrëveshje, të dashuroheni, të përjetoni emocione të bukura. Mos hiqni dorë nga projektet e mëdha, mbani atë që keni dhe mos kërkoni shumë prej fatit.

Virgjeresha

Po e takoni dhe në këto dy ditë mund të merrni një besim nga një mik, një propozim. E mira eshtë që ju të vendosni se çfarë të bëni në fund të fundit!

Peshorja

Të luftosh një rival të hidhur nuk eshtë e lehtë, por mund të fitohet. Nëse ka një person që ju pëlqen, i cili ju intrigon, mos iu afroni sot, por përpiquni të jeni më të këndshëm dhe më pozitiv sidomos me veten!

Akrepi

Forca fizike nuk mungon sot. Dashuria eshtë në qendër të vëmendjes, ju mund të shihni miq ose njerëz që nuk i keni dëgjuar për një kohë të gjatë.

Shigjetari

Gjithçka ndryshon në jetën tuaj dhe ju doni të provoni aventura të reja. Ruani qetësinë për aq kohë sa mundeni.

Bricjapi

Dikush do të fusë një hundë të gjatë, të tjerët kanë jetuar një histori të vështirë dhe sot ata do të jenë pak më të vetmuar. Vonesa, disa momente të pavendosmërisë, shumë shpenzime ...

Ujori

Sot mund të përjetoni disa ndërlikime të vogla, kujdes me familjen ose miqtë. Nëse nuk mund të gjesh dashuri, mbase eshtë sepse kërkon shumë

Peshqit

Nëse dikush nuk ju ka respektuar ose mendoni se duhet të ngrini zërin tuaj sot, nuk do të hezitoni të flisni. Në dashuri mos e merrni si të mirëqenë atë që mendoni, kontrolloni!

Nessun commento:

Posta un commento