venerdì 23 ottobre 2020

Horoskopi i se e premte 23 tetor 2020

Horoskopi i se 23/10/2020

Dashi

Ju duhet kohë për të kuptuar se cilat janë nevojat tuaja, planifikoni pasditen tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme. Po mendoni për ndryshime të mëdha në jetë.

Demi

Në momente të caktuara agresiviteti juaj eshtë i vështirë të përmbahet, ju jeni i tillë por shpesh sulmoni që të mos sulmoheni. Rrezikoni pak bezdi pasdite, mos e teproni.

Binjaket

Veçanërisht këtë pasdite, vetëm një fjalë e keqe dhe zhurma shpërthen. Shtëpia për tu riorganizuar, ka shumë çrregullime. Sidoqoftë njohje të reja intriguese.

Gaforrja

Profesioni dhe jeta e dashurisë duhet të mbahen nën kontroll, të jenë të përgatitur për të diskutuar gjatë ditëve të ardhshme. Eshtë e dobishme gjatë kësaj kohe të largoheni nga njerëzit që mund tju zemërojnë.

Luani

Jam i bindur se shumë prej shenjave do të marrin përgjigje, komunikime. Mos e nënvlerësoni dashurinë që mund të bëhet protagoniste, por nuk mund të rikuperoni historitë e përfunduara!

Virgjeresha

Mundohuni të jeni më pak argumentues dhe të shmangni marrjen e vendimeve edhe për të tjerët. Nëse një dashuri eshtë në ekuilibër, ka të ngjarë që këto ditë të kërkoni më shumë ndihmë, eshtë mirë të ndani detyrat, të jeni më shumë me ata që doni.

Peshorja

Ka energji të mirë në ajër. Dashuri e mire. Përmirësimi i shëndetit, mos e humbni këtë periudhë me mendime të dyta të panevojshme.

Akrepi

Në fushën e punës jo të gjithë janë në anën tuaj dhe për këtë arsye ju shkoni në punë në mëngjes pak i qetë, në dashuri ju duhet durim. Ju jeni shumë mbrojtës ndaj atyre që doni, por dikush së fundmi përfitoi nga kjo cilësi e juaja.

Shigjetari

Horizontet e reja po hapen përmes marrëdhënieve të reja, por kohët e fundit disa lidhje janë prishur. Kushdo që ka një kompani duhet të bëjë disa shkurtime.

Bricjapi

Çiftet më të forta do të duhet të durojnë vetëm një moment ndarjeje, të shkaktuar nga ngjarje jashtë marrëdhënies. Gjeni kohë të relaksoheni dhe të bëni atë që ju pëlqen më shumë ...

Ujori

Një horoskop pozitiv që gjithashtu u jep aftësi të mira iniciativës të gjithë të lindurve që duan të zbulojnë ose rizbulojnë dashurinë. Ju duhet të luftoni kundër një shefi ose dikujt që dëshiron tju vendosë në plan të dytë.

Peshqit

Puna e tepërt, një zgjedhje për të bërë midis dy rrugëve, ata që duhet të rinovojnë një marrëveshje janë të zhytur në mendime, të tjerët mund të jenë në dyshim për gjithçka, edhe për dashurinë. Ju duhet, më shumë se kurrë, të gjeni miq të rinj dhe marrëdhënie të reja.

Nessun commento:

Posta un commento