sabato 17 ottobre 2020

Horoskopi i se e shtunë 17 tetor 2020

Horoskopi i se 17/10/2020

Dashi

Çdo ndryshim mund të sjellë qetësi, ju jeni të lodhur, sepse pak e kanë vlerësuar angazhimin tuaj. Ju gjej pa frymë, ju gjej të lodhur, mbase edhe jo shumë të disponueshëm.

Demi

Falë gjestit tuaj të bujshëm, shumë njerëz e kanë kuptuar sa vleni dhe sa të domosdoshëm jeni në një sektor të caktuar, mirë! Duhet ta bësh veten të dëgjuar! Në këtë ditë një ngjarje e vogël mund të gëzojë, edhe edhe një ftesë surprizë ...

Binjaket

Nëse keni ndërmend të paraqisni idenë tuaj, mos u tërhiqni. Në përgjithësi, kjo eshtë një ditë me energji të ulët.

Gaforrja

Kjo eshtë një ditë shumë intriguese. Një mik i dashur mund të ketë nevojë për ndihmën tuaj ...

Luani

Sonte, mund të ndiheni më pak të shqetësuar. Ju dëshironi të jeni me të tjerët, dashuri të reja të dyshimta.

Virgjeresha

Asnjë përçarje për sektorin e dashurisë dhe çifte që kanë qenë së bashku për disa kohë nuk duhet të përpiqen të gjejnë një intimitet dhe qetësi.

Peshorja

Mos e nënvlerësoni dashurinë. Ju jeni lodhur duke vepruar si një mbrojtës për krizat e të tjerëve!

Akrepi

Dita e ulët, nuk keni shumë forcë dhe, gjatë ditës, mund të përjetoni ndonjë zemërim ose të jeni kundër një personi që përpiqet tju bllokojë. Në këtë rast, eshtë më mirë të merrni kohë dhe të pushoni.

Shigjetari

Situatë e vlefshme për gjithçka në lidhje me projektet e mëdha që i keni vendosur vetes, ndiqni instinktin tuaj, do tju çojë larg. Pasdite energjia kthehet, një ditë shumë interesante për ata që duhet të përfundojnë një marrëveshje, një negociatë.

Bricjapi

Armiku më i keq eshtë pikërisht ndjenja e polemikës që mund të keni ndaj partnerit tuaj, por edhe ndaj vetes. Ju mund të shqetësoheni për harrimin e një situate të vështirë që u krijua në të kaluarën.

Ujori

Ju mbështeteni nga fati dhe mund të matni më mirë hapat tuaj; tendenca eshtë më e sigurt sepse jeni më të vetëdijshëm për mundësitë tuaja.

Peshqit

Do të ishte e këshillueshme që të kufizoni tensionet, kjo sepse ju tërhiqeni nga shumë situata në të njëjtën kohë. Fat në takime, këshillohet që të mos mbylleni në shtëpi. Mundohuni të reagoni, veçanërisht nëse mendoni se dikush nuk ju ka konsideruar ashtu siç duhet!

Nessun commento:

Posta un commento