domenica 18 ottobre 2020

Horoskopi i se e diel 18 tetor 2020

Horoskopi i se 18/10/2020

Dashi

Ditë interesante, ju lejon të rikuperoheni, mos jini të kujdesshëm dhe, nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë, kërkoni një dashuri të re. Ata që duhet të tregojnë cilësitë e tyre mendojnë se po hyjnë në skenë, një pengesë për të kapërcyer.

Demi

Kthimi i zjarrit; kjo ditë do të rrezikojë gjithçka përveç dashurisë, me të vërtetë, ju me të vërtetë keni nevojë për një person për tu mbështetur. Zgjedhjet e bëra këto ditë mund të shkojnë shumë edhe nëse keni ndërmend të lini rrugën e vjetër për një të re.

Binjaket

Ju mendoni për shumë gjëra në të njëjtën kohë. Nëse keni qenë në një lidhje jozyrtare për një kohë të gjatë, eshtë normale që dëshironi ta zyrtarizoni.

Gaforrja

Ju duhet të dëgjoni njerëzit e duhur me Peshoren ose Ujorin, probleme gjithashtu në marrëdhëniet midis prindërve dhe fëmijëve; ju do të fitoni. Divergjencat në dashuri nëse ka një projekt të përbashkët për të realizuar. Maturi dhe largpamësi maksimale me para.

Luani

Dita duket se fillon shum keq, por pastaj pasdite vjen një lajm i mirë i papritur. Ju jeni si një tren, eshtë vërtet e vështirë të ndalet.

Virgjeresha

Bëni vetëm gjërat e domosdoshme të zhveshura, ju gjej veçanërisht nervoz, i lodhur, i rraskapitur. Rivlerësimi i një ndjenje dhe fati në takime.

Peshorja

Diplomacia, vëzhgimi sidomos në mjedisin në të cilin kryeni biznesin tuaj. Duhet të keni kujdes me paratë, veçanërisht për shpenzimet e panevojshme!

Akrepi

Eshtë një ditë e qetë, pa asnjë lajm. Ju nuk keni pse të prisheni nëse diçka nuk eshtë në rregull.

Shigjetari

Nëse dëshironi mund të ndryshoni kurs, stilin e jetës, rolin nëse nuk ka ndodhur tashmë, nevoja e bën virtyt! Një projekt i juaji u bllokua së fundmi dhe me të vërtetë nuk u shemb. Peshë në kokë, sot përpiquni të mos shpenzoni shumë para, ju duhet të bëni llogarin.

Bricjapi

Situata e përgjithshme eshtë në anën tuaj. Dashuria së shpejti sjell një surprizë, i cili tashmë ka një histori bën plane me stil!

Ujori

Bëni një analizë të gjërave që dëshironi të vazhdoni, sot nuk eshtë e mundur të konkludoni gjithçka që dëshironi. Ju jo gjithmonë ndiheni të kënaqur dhe të kënaqur!

Peshqit

Ju mund të argumentoni edhe për një parëndësi! Nëse keni qenë në një lidhje prej vitesh, do të dëshironi të ankoheshit tek partneri juaj por keni shtyrë diskutimet për disa kohë për të shmangur konfliktet, mbrëmjen nervoze.

Nessun commento:

Posta un commento