venerdì 16 ottobre 2020

Horoskopi i se e premte 16 tetor 2020

Horoskopi i se 16/10/2020

Dashi

Perpara detyra dhe pastaj kënaqësia. Kishte një bllokim në punë për shkak të vendimeve personale ose të një problemi fizik.

Demi

Puna kërkon angazhim, humbje sonte të formës ose thjesht nevojën për të shmangur ndërlikimet e mëtejshme, udhëtimet të planifikohen mirë. Sfera sentimentale meriton më shumë ...

Binjaket

Ditë interesante edhe nëse nga pikëpamja fizike nuk duhet ta teproni, sot së bashku me Virgjëreshën dhe Kancerin mund të përfundoni një marrëveshje të mirë, ju jeni më mirë. Kujdes në punësim, studim dhe shpenzime. Më mirë të shmangni mosmarrëveshjet e panevojshme.

Gaforrja

Tensionet e vetme që shoh në këtë periudhë janë emocionale, mos mendoni shumë për të kaluarën. Ka shumë mundësi që ju të filloni nga e para për një projekt.

Luani

Ju dëshironi të ndryshoni ritmin dhe mënyrën tuaj të jetesës, kjo gjithashtu varet nga mosha dhe rrethanat tuaja. Tani aftësia për tu rikthyer në lojë rritet dhe kjo vlen si për punën ashtu edhe për ndjenjat.

Virgjeresha

Ju dëshironi të provoni një përvojë të veçantë, e doni shumë një person dhe kohët e fundit jeni larguar për arsye të tjera, përpiquni të afroheni tani. Mos u merrni me fatalizëm ose pesimizëm. Nëse keni punuar mirë në të kaluarën, tashmë mund të keni arritur një qëllim të madh. Sot ju jeni në krye!

Peshorja

Sot mund te jeni nervoz nëse dikush përpiqet te vijne kunder jush. Shpërqendrimet, por edhe lodhja, trupi vihet në provë, ngjarjet që do të vijne.

Akrepi

Pajtohuni për një kompromis, po kërkoni për anëtarë të rinj ose për të ndryshuar një biznes ose rolin tuaj. Keni shumë gjëra për të bërë, duhet të përballeni me disa armiq. Problemet e së kaluarës ende krijojnë shqetësime.

Shigjetari

Më në fund pak energji. Mos lejoni që zakonet dhe një tepricë e përsosmërisë nga ana juaj të prishin marrëdhëniet, të cilat janë të rëndësishme tani.

Bricjapi

Mbyllni gjithçka që ju intereson deri në këtë mbrëmje, shumë shpejt dashuria do të jetë përsëri protagonistja e jetës suaj. Dikush do të bëjë një zgjedhje, ndryshime, por asgjë tronditëse.

Ujori

Kushtojini vëmendje parave, veçanërisht nëse në këtë ditë keni ndërmend të lëvizni ose të shkoni në qendra tregtare. Çdo projekt i filluar në këtë moment mund të bëhet i rëndësishëm dhe produktiv ...

Peshqit

Një lajm i mirë do të vijë, por ju duhet të lëvizni për të provuar të shfrytëzoni sa më mirë atë që do të jetë. Nuk e përjashtoj dashurinë, një kthim prapa në ditët në vijim.

Nessun commento:

Posta un commento