sabato 10 ottobre 2020

Horoskopi i se e shtunë 10 tetor 2020

Horoskopi i se 10/10/2020

Dashi

Projektet e reja janë të dobishme dhe, mbi të gjitha, për tu ndjekur. Për disa, ka pasur ndryshime me të vërtetë të rëndësishme.

Demi

Ju po rikuperoni disa nga rruga e humbur. Sot takoheni me fat.

Binjaket

Shikoni brenda vetes, hiqni mundësinë e të qenit të lirë nga frika, harroni kufizimet edhe në dashuri. Herë pas here dëshironi të arratiseni shumë larg, nuk do të ishte keq të planifikoni një festë sa më shpejt të jetë e mundur.

Gaforrja

Mos hidhni shumë hapa sot. Ndërsa dashuria, sonte patjetër do të jesh më i fortë.

Luani

Zgjedhje të mira që bëni në këtë ditë. Kjo ditë arrin të ju shpërqendrojë dhe tju japë më shumë emocione, lajmet vijnë së shpejti.

Virgjeresha

Familja dhe fëmijët mund të kërkojnë para, në kohë të caktuara mbështetja e partnerit mungon dhe ju ndiheni të vetmuar që duhet të bëni gjithçka. Nuk përjashtohet që ekziston dëshira për shkelje. Tërheqje fizike për një njohje të re.

Peshorja

Ju do të keni një bukuri shumë të veçantë. Më pak dashuri konfrontuese sesa në ditët e fundit.

Akrepi

Fat i madh për të gjithë ata që kanë një shpirt të lirë, kështu që jo më melankolik. Eshtë gjithashtu një kohë shumë interesante për të provuar të rimarrësh dashurinë.

Shigjetari

Këto janë ditë të rëndësishme për të përfunduar një projekt, mos i nënvlerësoni aftësitë tuaja. Ata që janë martuar së fundmi ose po jetojnë së bashku bëjnë plane për të ardhmen.

Bricjapi

Dashuritë e reja janë interesante, por edhe shumë të diskutueshme. Ka edhe nga ata që duan të ndryshojnë qytete, role, eshtë për të ardhur keq që gjithçka eshtë me kohë të pjesshme në jetën tuaj, domethënë, mos bëni plane afatgjata.

Ujori

Faza e rilindjes së madhe, shfrytëzojeni sa më shumë! Udhëtimet dhe preferimet e udhëtimeve. Ju do të përjetoni dashuri në emër të rinovimit total, duke dëbuar të kaluarën.

Peshqit

Stresi ndihet, por duhet të përpiqeni të gjeni një qetësi shpirtërore. Dhe përsëri nuk eshtë faji juaj!

Nessun commento:

Posta un commento