venerdì 9 ottobre 2020

Horoskopi i se e premte 9 tetor 2020

Horoskopi i se 09/10/2020

Dashi

Kombinime të shkëlqyera për ata që duan të dalin krenar. Tani duhet të mendojmë për të ardhmen e cila sigurisht do të jetë më e favorshme. Duhet ti bësh të qarta gjërat në dashuri, por nuk eshtë dita e duhur për ta bërë ...

Demi

Situata e përgjithshme ju sheh të hutuar për çështjet e punës, ndërsa për ato shqetësime dashuria, vijnë dy muaj të rëndësishëm, për të mos u nënvlerësuar. Ju jeni krenar, mos thoni asgjë pa vend sot!

Binjaket

Sot ju gjeni kapacitetin tuaj për veprim dhe optimizmin tuaj. Konfirmime, marrëveshje, kontrata, por mos u tregoni shumë të ashpër ndaj vetes.

Gaforrja

Ka pak lodhje në këtë ditë, mbase edhe tension në funksion të profesioneve të reja, situata me të cilat duhet të përballeni gjatë javëve të ardhshme. Çifte më të brishtë në krizë.

Luani

Do të dëshironi të kishit diçka më shumë, projektet e fundit nuk kanë shkuar siç do të doni. Në përgjithësi, eshtë gjithashtu një ditë e vlefshme për emocionet.

Virgjeresha

Ju mund të zgjoni një instikt, dashuritë e lindura në ditët e fundit janë më të mira, ndërsa ka nga ata që u janë kthyer këshillave më të buta. Suksese te mbare.

Peshorja

Ju keni pasur probleme me para, për shtëpinë kohët e fundit, eshtë më mirë, por ka një barrë mbi shpatullat tuaja; nëse jeni i martuar partneri juaj kritikon gjithë kohën. Këto ditë mund të jeni duke dëgjuar një bisedë jo aq të këndshme për veten ose për atë që doni.

Akrepi

Emocione në progres, lajme. Projektet e reja mund të favorizohen. Detyra të reja dhe kësaj here gjithçka varet nga ju.

Shigjetari

Të shtënat në kokë duhet të shmangen dhe qëndrimet tolerante dhe të ekuilibruara në dashuri preferohen. Ka shumë mundësi që të shqetësoheni për një të dashur, një problem familjar që do të zgjidhet.

Bricjapi

Çdo lloj polemike duhet të shmanget. Për çifte që janë projekte të forta për të bërë së bashku ...

Ujori

Në dashuri, ata që kanë ngatërruar ose kanë jetuar dy histori së bashku, tani duhet të sqarohen. Problemi eshtë se gjithçka rëndon mbi supe dhe ka njerëz që shkarkojnë përgjegjësi që nuk ju përkasin juve ...

Peshqit

Lajmet e mira arrijnë, për shembull në vendin e punës mund të ketë një ndryshim në favorin tuaj ose mbërrin një person që mund tju ndihmojë të zgjidhni një projekt, një mbrojtje shtesë.

Nessun commento:

Posta un commento