domenica 11 ottobre 2020

Horoskopi i se e diel 11 tetor 2020

Horoskopi i se 11/10/2020

Dashi

Ju keni aftësinë për të bërë ndryshime dhe aftësinë për të bërë biznes. Rri me njerëz, dikush mund të të bëjë një propozim shumë të veçantë.

Demi

Një ditë e lodhshme, ju mund të keni bërë aq shumë në dy javët e fundit sa keni nevojë për një relaksim. Ju mund të krijoni një mirëkuptim të caktuar me partnerin tuaj. Mos lejoni që krenaria të flasë, pak më shumë disponueshmëri nuk dëmton dashurinë, mbrëmje të lodhshme.

Binjaket

Kini kujdes nga ziliqarët, njerëzit që dëshirojnë të qëndrojnë në vendin tuaj. Diskutime me një Luan.

Gaforrja

Ata që janë vetëm në dashuri duhet të kenë durim, sepse do të jetë nga javët e ardhshme që shumë situata do të zhbllokohen dhe emocionet do të kthehen që të menaxhohen më lehtë. Këto ditë ju doni të jetoni përvoja të reja, edhe ato intensive. Disa diskutime familjare.

Luani

Fillon nga diku tjetër, në raste të jashtëzakonshme mund të braktisësh atë që po bën dhe të përfshihesh në vende të tjera, sektorë; ju bini në këmbë dhe kjo eshtë gjëja e rëndësishme!

Virgjeresha

Në dashuri nuk jeni të bindur për atë që ndjeni, në kuptimin që nuk ndiheni në formë perfekte që ndoshta ka komplikime të vogla në shtëpi. Me Gaforren dhe Dashin mund të përjetoni momente ankthi.

Peshorja

Projektet e preferuara të çifteve, më të rinjtë janë në kërkim të një shtëpie për të jetuar së bashku. Nuk po përjashtoj disa lajme të mira në këto ditë, mirë me Luanin dhe Demin.

Akrepi

Sot do ta gjeni veten duke debatuar me dikë që e di se ai ka shum gabim. Sot ndiheni nervoz dhe nëse jeni shumë të uritur për të folur shumë, rrezikoni të merrni veten në gjendje të keqe.

Shigjetari

Marrëdhëniet e reja kalojnë një periudhë të çuditshme, mjaft të pasigurt. Qëndrimi brenda në shtëpi për një kohë të gjatë nuk eshtë ajo që dëshironi, megjithatë, një kërkesë nga ju mund të pranohet.

Bricjapi

Gjërat janë më mirë, por për të kryer një negociatë duhet një minimum maturie. Nëse keni nevojë të flisni me dikë për të sqaruar diçka, eshtë më mirë ta bëni këtë sonte.

Ujori

Çështjet e dashurisë mund të pësojnë polemika dhe pretendime pa kuptim. Pak gjatë orëve të ardhshme do të keni forcë të madhe shtesë dhe do të merrni lajme nga një person i largët!

Peshqit

Kjo ditë lë diçka për të dëshiruar, por vetëm sepse do të dëshironi të qëndroni diku tjetër, ka shumë detyrime, çështje të caktuara do të duhet të analizohen në detaje. Ju nuk humbni ritmin e duhur, një prishje të vogël në shtëpi.

Nessun commento:

Posta un commento