giovedì 8 ottobre 2020

Horoskopi i se e enjte 8 tetor 2020

Horoskopi i se 08/10/2020

Dashi

Jepini vetes më shumë momente relaksi. Mundohuni të kuptoni se çfarë ka ndodhur në çift ose çfarë mendoni me të vërtetë për partnerin tuaj.

Demi

Ju mund të ndiheni më nervozë dhe të përjetoni emocione të çuditshme, në dashuri gjithnjë e më kritike. Relaksohuni dhe përpiquni të jetoni me qetësi, bëhuni gati për disa ditë shumë interesante.

Binjaket

Gjithçka eshtë në duart tuaja, përpiquni të mos tundni gjërat dhe të shtyni çdo diskutim. Kujdes nga tradhtitë e vërteta ose të dyshuara. Ka edhe nga ata që po i kushtojnë më shumë kohë punës, mbrëmja eshtë e nënshtruar.

Gaforrja

Nëse nga tani e tutje takoni njerëz të rinj ose ekziston një miqësi që ju intereson, shkoni përpara dhe mos e harroni atë. Ne mund ta quajmë atë një ditë reflektimi ...

Luani

Përqafoni një të afërm, një mik, një dashuri. Planifikoni diçka të këndshme sonte, ndërsa eshtë e rëndësishme të lini veten të shkoni vetëm në marrëdhënie që ia vlen ...

Virgjeresha

Sot paksa u ngadalësua, mund të jeni pak nervoz ose të shqetësuar. Do ta keni kuptuar që edhe në vendin e punës duhet pak maturi ...

Peshorja

Kjo ju bën të ndjeheni pak të lodhur, padyshim të theksuar nga pak stresi që ndjeni tek ju. Jepini vetes një pushim mendor dhe fizik. Nëse keni mundësi, përpiquni të digresoni sa më shpejt të jetë e mundur!

Akrepi

Për ata që e dinë se kanë një histori të bukur, për ata që duan të realizojnë një dashuri eshtë koha e duhur. Bilanci i ri në punë; në këtë ditë tensioni eshtë shumë i lartë, ki kujdes me një person Dashi.

Shigjetari

Filloni në lëvizje të ngadaltë; ka shumë shqetësime, ju do të doni të hiqnit një barrë ose një situatë që nuk mund ta duroni. Do të keni lajme të mira. Vetëm çifte tashmë të vjeter për ca kohë janë në krizë.

Bricjapi

Ekziston një gjendje e energjisë së mirë, e një fuqie të madhe që gjithashtu mund të zgjidhë shqetësimet e një natyre emocionale. Zgjimi i madh këtë mëngjes.

Ujori

Në dashuri duhet maturi, veçanërisht nëse jeni duke dalë me një person të lidhur. Një kontroll në portofol sepse shpenzimet jane shumë ...

Peshqit

Situatë e lodhshme, nervoze, nuk përjashtoj që dikush të fitojë një sfidë, por gjithçka ka kushtuar shumë dhe ju duhet të rikuperoni formën, vullnetin, optimizmin; u përlesh shumë. Ndoshta eshtë thjesht lodhje e prapambetur. Konfliktet në shtëpi mund të përshkallëzohen.

Nessun commento:

Posta un commento