giovedì 22 ottobre 2020

Horoskopi i se e enjte 22 tetor 2020

Horoskopi i se 22/10/2020

Dashi

Eshtë koha e duhur për të menduar për një punë të re ose ndoshta për të thelluar atë që po bëni për të marrë edhe më shumë. Ju mund të ndreqni rregullimet për akuzën e ftohtësisë dhe distancës që dikush ka bërë kundër jush.

Demi

Në dashuri ka pasur disa konflikte dhe pendimi për të kaluarën eshtë gjëja e fundit për të bërë. Ju jeni në një fazë shumë aktive në lidhje me punën, marrëdhëniet me të tjerët. Nëse punoni në thirrje, do të jetë e mundur të merrni kënaqësi nga komisioni.

Binjaket

Gjithçka që diskutoni këto ditë do të ketë zhvillim të vonë, nuk duhet të shqetësoheni nëse ka pengesa në punë, do ti kapërceni ato! Projektet e reja do të përmirësohen.

Gaforrja

Një tjetër shfaqje e forcës mund të mbështetet. Reagimet pozitive në biznes, shpërblimet dhe kënaqësitë materiale ju presin.

Luani

Një ditë e mbushur me njohuri, një takim i veçantë, një emocion mund të fillojë. Mund të konsiderohet një periudhë bujare nëse optimizmi përparon!

Virgjeresha

Situata e lëngshme, mundësia e përplasjes me dikë që do të jetë i dobishëm për ju në punë dhe që gjithashtu mund tju japë siguri në dashuri, eshtë një periudhë zgjedhjesh të rëndësishme.

Peshorja

Ditë të rëndësishme për të vendosur rezultatin e një marrëdhënie romantike; ka edhe nga ata që thjesht duhet të kenë më shumë rehati nga partneri i tyre, të kenë kujdes nga tradhtitë. Tregoni se çfarë vleni!

Akrepi

Do të arrini shumë, jeni më të përqendruar dhe brenda pak javësh mund të bëni një zgjedhje të madhe. Ditët në vazhdim duket të jenë investime për punë; në dashuri tensionet mund të rriten.

Shigjetari

Ndihet pak përpjekje. Kini kujdes që të mos tregoni histori nga e kaluara, një person i Luanit ose Virgjëreshës mund të jetë i zemëruar me ju sepse keni qenë shumë të vendosur.

Bricjapi

Sot do të jetë e mundur të rimarrim disa fjalime të ndërprera në ditët e kaluara, një ditë që ishte përgjithësisht pozitive dhe shumë interesante edhe për punë. Eshtë e mundur të merren më pak rrugë dredha dredha ...

Ujori

Eshtë një ditë interesante, nëse keni kaluar një kohë të vështirë tani keni nevojë për një situatë të qetë. Një zgjidhje e ardhshme mund të ketë të bëjë edhe me zemrat që kanë pritur prej kohësh pasionin.

Peshqit

Eshtë normale kur jeni në sy që të keni pranë disa kundërshtarë ose "armiq". Shumë mirë me Peshoren, por ka polemika me një Luan.

Nessun commento:

Posta un commento