giovedì 15 ottobre 2020

Horoskopi i se e enjte 15 tetor 2020

Horoskopi i se 15/10/2020

Dashi

Ju mund të vendosni biznes, por do tju duhet të konsultoheni me një avokat. Ju jeni në harmoni me veten dhe nuk do të keni vështirësi në jetën e marrëdhënies. Nëse ka pasur një tradhti në dashuri më e keqja ka mbaruar, por nuk ka më entuziazmin e mëparshëm!

Demi

Veproni tani, gjërat mund të ndryshojnë si magji. Në dashuri, merreni me punë. Një lajm i mirë mund të vijë.

Binjaket

Mos u merrni me dashuri të imagjinuara, edhe nëse ato janë ato që ju intrigojnë më shumë. Ditë e lodhshme, vonesa.

Gaforrja

Dita pengohet, vonesat, dikush edhe mund të vërë në dyshim vlerën tuaj ose aftësitë tuaja; në familje duhet të shmangni konfliktet e vogla.

Luani

Një ditë pak stresuese, e dobishme për të folur, për të kryer projekte të mëdha. Vonesa, disa momente të pavendosmërisë, shumë shpenzime ...

Virgjeresha

Ne duhet të organizohemi në mënyrën më të mirë të mundshme, përndryshe rrezikojmë të bëjmë pak dhe keq. Mezi prisni për një detyrë të caktuar që nuk dëshironi më ta kryeni, aktivizoni menjëherë për të gjetur një të re.

Peshorja

Lodhje dhe pak stres, mos bëni shumë në punë, mos e teproni. Sot ndjen mungesën e mbrojtjes së dikujt të cilit i ke dhënë shumë, por që në këto orë duket më larg.

Akrepi

Ju dëshironi të fitoni dhe mund ta bëni! Detyra ose mundësi të reja për të treguar vlerën tuaj. Bëni një vlerësim të situatës në dashuri, mos përjashtoni hyrjen e njerëzve të rinj në jetën tuaj ...

Shigjetari

Nëse tensionet në dashuri do të qëndrojne të hapura, tani duhet të keni kujdes sepse në dy javët e ardhshme mund të debatoni ose të distancoheni nga ata që për mendimin tuaj nuk meritojnë vëmendje.

Bricjapi

Sot do të jetë mirë ti marrësh gjërat filozofikisht. Në këtë periudhë ju mendoni se përkundër përpjekjeve tuaja, angazhimit tuaj, nuk ka shpërblimin e duhur.

Ujori

Ju do të jeni në gjendje të sqaroni çështje të rëndësishme në punë. Ju duhet të rishikoni një qira, një kontratë ...

Peshqit

Këto janë ditë në të cilat maturia eshtë e nevojshme edhe në marrëdhëniet e punës. Dashuria pengohet më pak dhe do të jetë e përshtatshme të sqaroni një lidhje nëse dikush nuk u përgjigjet kërkesave tuaja të dashurisë.

Nessun commento:

Posta un commento