mercoledì 7 ottobre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 7 tetor 2020

Horoskopi i se 07/10/2020

Dashi

Një shef nuk ka qenë zemërgjerë me ju, ju mund të shurdhoni veshin, por realiteti eshtë se disa situata pune nuk kanë shkuar siç dëshironi. Udhëtim i largët: do të thirreni nga dikush që nuk jeton në qytetin tuaj ose keni nevojë të ndihmoni një anëtar të familjes, mikun tuaj.

Demi

Ju nuk duhet të nënvlerësoni një histori të re dashurie, një person Shigjetari ose Dashi mund të jetë afër jush në një projekt të rëndësishëm. Sot jeni të lodhur dhe pak nervoz.

Binjaket

Ndjenjën se dikush po tradhton besimin tuaj në dashuri. Vëmendje për palestër dhe të ushqyerit. Ndihmoni veten me mendime pozitive. Planifikoni një udhëtim për ditët e ardhshme falas.

Gaforrja

Udhëtoni mirë, shikoni në të ardhmen me shkathtësi dhe së shpejti do të zgjidhni një problem. Nëse ka zgjedhje për të bërë në punë, eshtë koha më e mirë për të vepruar ...

Luani

Në dashuri jeni pre e pasigurive. Diçka në kohën e drekës do tju nervozojë. Sa për punën, mundësitë dhe lajmet e mira po vijnë.

Virgjeresha

Për dashurinë, kjo nuk eshtë dita më e mirë edhe në marrëdhëniet e sapolindura. Keni shpenzuar më shumë para sesa keni fituar dhe kjo eshtë arsyeja pse tani duhet të arrini.

Peshorja

Ju duhet të shmangni çdo lloj detyrimi, nuk përjashtoj që në ditët e ardhshme në familje të ketë zgjedhje të rëndësishme për të bërë, çështje ligjore në zgjidhje. Eshtë një situatë e bukur astrologjike që mund të favorizojë edhe ata që mesojnë.

Akrepi

Në mëngjes eshtë më mirë të mos i detyroni situatat, pasdite gjërat janë shumë më mirë. Puna kërkon kohë, por nuk mund të jetosh pa dashuri ...

Shigjetari

Po shpenzoni më shumë para sesa pritej edhe për gjëra të panevojshme. Merrni gjërat ashtu siç vijnë, por mos nzitoni nëse ka propozime të rëndësishme.

Bricjapi

Për ata që nuk kanë histori, ekziston vetëm një nxitje: lëreni veten të shihet përreth! Periudhë shumë e rëndësishme, e pasionuar, edhe dikush do të jetë në gjendje të përjetojë dy dashuri në të njëjtën kohë.

Ujori

Vullneti i mirë dhe gjithashtu pak fat i cili nuk dëmton kurrë. Do të keni mundësinë, nëse dëshironi dhe me shumë qetësi të brendshme, të përballeni me zgjedhje të rëndësishme ose ndryshime të jetës ...

Peshqit

Disa çifte argumentuan për arsye parash, puna e njërit prej tyre shkaktoi probleme ose kishte vështirësi ligjore. Ju do të mbyllni pozicionet tuaja, më mirë të shmangni konfrontimet e drejtpërdrejta. Problemi eshtë se edhe nëse doni të ndiheni rehat, të tjerët ju provokojnë!

Nessun commento:

Posta un commento